Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok együtt fürdeni a...

Szoktatok együtt fürdeni a babátokkal?

Figyelt kérdés
Csecsemőkortól kisgyerekkorig milyen tapasztalatok, szokások vannak? :)

2018. aug. 16. 09:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nem. Természetes vízben nyilván igen. Az egyik kolléganőm kezdettől minden este együtt fürdik a lányával (1,5 éves), előtte letusol és úgy mennek a fürdővízbe együtt. Biztos családi szokások ezek, nálunk nem fordult elő ilyen, míg felnőttem, így nekem sem természetesen jön ez.
2018. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Soha nem furodtunk velük.

9, 15 és 18 évesek.

2018. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
9es miért rángatná apuci kukacát??
2018. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Velem soha nem fürödtek együtt max medencében. Nekem ez nem természetes szóval meg sem fordult a fejemben. Nekem fura főleg nagyobb gyerekkel.
2018. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13%
13-as ....mert mindent felfedez....az osszes anyajegyet kinovest mellbimbot stb bigyozza folyton eszreveszi, megvizsgalja stb....mert ismeretlen...nem tudja mi az....
2018. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

az a baj, akik irkálják ezt a gusztustalanságot és apa fütyijével játszik dolgot valószínűleg csinálták a közös fürdést ezért csak rémálmukban képesek fantáziálni ezekről. Gondolom nálatok a kisfiút csakis az apja öltözteti, addig amíg pucér a baba, addig az anya kimegy a szobából. Ha pedig egy 2 éves kislány összecsinálja magát, akkor az apuka szépen hazaviszi, hogy egy nő rakja rendbe, nehogy valaki valami oda nem illőt meglásson.


de mondjuk ennél egyszerűbb módja nincs is, hogy beleverd a gyerekbe a szégyellőséget és a testük miatti feszengést. Legyetek gyerekek büszkék magatokra, vállaljátok magatokat, úgy vagytok szépek ahogy vagytok, de isten ments, hogy pucéron lássuk egymást! Fúj!


"Lányom takard el magad előttem, mit képzelsz, az édesanyád vagyok, te pedig már 2 éves vagy! Mit képzelsz, hogy csak úgy megnézel engem is meztelenül! De ne feledd! 18 év múlva légy büszke a testedre mikor majd meztelenül mutogatod magad a barátodnak és a szexre készültök, mert én nem akarok egy prűd kislányt nevelni belőled! Nehogy komplexusod legyen és vágdossad az ereidet, mert félsz, hogy nem elég szép a tested! NE NE! Az öcséd is nehogy azért maradjon szűz 30 éves koráig, mert fél, hogy a teljesen normális farka nem felel meg senkinek!"

2018. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek az utolsó válaszolóval, a meztelenség természetes, nincs azon mit szégyellni. Nem vagyunk nudisták, semmi ilyesmi, de nincs azzal baj, ha együtt fürdik a szülő a gyerekkel. Ha valakit zavar, ne tegye, azzal sincs baj. De nem kell ezt ennyire felfújni.
2018. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Még pici a lanyom, így ezen nem is gondolkodtam..

Viszont én fürödtem apával, semmi nem volt.

Nem is érdekelt a fütyköse, azon kívül, hogy megkerdeztem miert nem olyanja van mint nekem.


Imádtam, mert akkor jó magas volt a víz az emlekeim szerint.

Aztán az öcsém nagyobb lett, akkor vele fürödtem már (3 év van köztünk)

2018. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi fürödtünk együtt a lànyommal,olyan anya lànya program volt,jókat beszélgettünk közben.Egy ideje mióta nagyobb màr nem,mivel nem férünk el a kàdban.Én semmi rosszat nem làtok ebben.Nàllunk a meztelenkedés sem tabu.
2018. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen normális dolog, hogy apa-anya-baba-gyerek együtt fürdik. Gyerekként én is fürödtem a szülőkkel és nagyon szerettem (de a nemi szervüket nem birizgáltam, tudtam, hogy mit szabad és mit nem). Persze egy bizonyos kor után már nem, érettségtől függ.
2018. aug. 17. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!