Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinél az...

Van itt olyan, akinél az újszülött babának nem volt széklete?

Figyelt kérdés

4 napos a babám, tegnap jöttünk haza.

A kórházban kedd éjszaka volt neki utoljára, azóta nem kakilt. Ma volt a védőnő, szélcsövet javasolt, de nálunk a 2 gyógyszertárban nem volt. Meglázmérőztem, végülis így kijött belőle a 3 napi adag (sötét színű volt). De ha nem megy magától neki, nem akarom, hogy ehhez hozzászokjon.

Ha jól tudom, napi többször kell legyen még nekik ilyenkor.

(Aluszékony, keveset szopik, 40 ml-t 2 és fél óránként.)

Pisis pelenka 4-5 van egy nap.


Volt valakinél hasonló? Mikor, hogyan jött helyre?



2018. aug. 17. 21:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem bukik amúgy. Most éjszaka 30-akat evett, de másfél óránként kelt (magától), a kaki miatt viszont szenvedett, láttam, reggel segítettem neki. (Sötétzöld volt neki.) Estére lesz szélcső.

A 8-as tanácsára fel fogom ma hívni a kórházat, mi legyen.

2018. aug. 18. 09:18
 12/15 A kérdező kommentje:

Bevittem végül ügyeletre szombaton.

A kérdéses dolog csak a tünete volt annak, hogy nem jutott megfelelő mennyiségű táplálékhoz, nagyon keveset evett (felét az előírtnak), és a kiszáradás elkerülése végett bent kellett maradjunk. Még bent vagyunk, de mostmár javult a helyzet, remélem, mielőbb hazamehetünk.

2018. aug. 20. 06:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Jól tetted, hogy bevitted.
2018. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mit mondtak? Ki kell egészítened tápszerrel?
2018. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ma hazajöhettünk, jól van, csak szoptatni nem tudom, nem is akarom idegesíteni magam ezzel, hogy mérem szopás után a semmit :S Fejem a tejet, jelenleg napi 1x kell tápszerrel pótolni, de sajnos tudom, hogy így nem lesz sokáig tej, az első gyerekem se tudott szopni, ott se sokáig volt így fenntartható:(

De inkább a tápszer, mint hogy baj legyen.

2018. aug. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!