Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használható fel az...

Meddig használható fel az elkészített tápszer?

Figyelt kérdés
Többször jártam úgy, hogy nyűgösnek tűnt a baba, nem akart elaludni. Gondoltam éhes, mire megcsináltam neki a tápszert, elaludt mégis. Ha nem teszem hűtőbe, hanem szobahőmérsékleten van, meddig etethetem meg vele később?
2008. nov. 3. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szobahőmérsékleten 1 óra múlva én már nem adnám oda, a hűtőben elméletileg 24 óra, de én 12 óra múlva sőt 6 óra múlva nem adnám a babámnak a tápszer oda. Tapasztalat, mert nem ette meg és önthettem ki az egészet :(!

Boldog babázást kíván 5 hónapos anyuka!

2008. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen tegyed hűtőbe és akkor kb 12 órát eláll. Én esténként csináltam mindig meg előre az éjszakait és amikor kezdte átaludni az éjszakát akkor a reggeli lett belőle és gond nélkül megette.
2008. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nektek is örömökben gazdag babázást!
2008. nov. 3. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hahh, ismeros a helyzet. A tapszer dobozan rajta van, hogy ha nem hasznalod fel az elkeszitett adagot, akkor dobd ki. En is dilemmaztam sokszor, mert volt, hogy fel ora mulva ujra ehes lett, de 1 oranal tovabb en sem tarolom, sot, en hutobe se teszem, inkabb kiontom, es csinalok ujat. Kicsit draga modszer, de fo a biztonsag.
2008. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!