Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is árt ennyi...

Szerintetek is árt ennyi babaolaj?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy néz ki a fürdetés, hogy előtte bekenem babaolajjal a hajlatokat, és utána még egy kis olajjal megmasszírozom a babámat. Ezt egyszerűen imádja! De a gyerekorvos mindig rámszól, hogy mindenképp csak a hajlatokba kenjem, főleg nyáron. Én ezt értem, de utána úgyis alaposan lemosom a fürdetésnél. A bőrének a világon semmi baja.

A másik, hogy ezt a gyógyszertári babaolajat használom, ami A vitaminos. Ma egy ismerősöm azt mondta, nem biztos hogy jó ha ennyi A vitamin esetleg felszívódik a bőrén át. Szerintetek is ártok ezzel? Más is használja masszázsra ezt a babaolajat?



2018. aug. 22. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is a hajlatokat törlöm át, ha koszmós akkor a fejét is jól bekenem vele, 2-szer volt eddig. Én még ilyenről nem halottam. Nivea baby olajat használok. Mondjik enyémnek száraz a bőre, néha végig kenem.
2018. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak fürdés után masszíroznám át egy max diónyi mennyiségű olajjal, ez ellazítja, fürdés előtt szerintem felesleges.

Ismerősöd se mond hülyeséget, én rossmanos bio babaolajat használtam, szép összetevői voltak.

2018. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
8 hónapos kislányom még sosem érontkezett babaolajjal. Szerintem tök felesleges.
2018. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Sose olajoztam egyik gyerekem sem, szerintem is teljesen felesleges macera.
2018. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se olajoztam, de ha ti élvezitek, akkor nyugodtan. Semmi baja nem lesz tőle. Ahogy leírtad, azzal nem fogod túladagolni az A vitamint se (vegyész vagyok)
2018. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Sima szőlőmag olajat használj, teljesen természetes, és ha nektek jó, csináljátok így :)
2018. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen hihetetlen, de az olaj önmagában szárítja a bőrt, ezért szokás fürdés után, nedves bőrre kenni. De ha a babádnak kutya baja tőle, ne foglalkozz vele. Az én kisfiamnak sajnos nagyon száraz volt, végül el is hagytam az olajat gyerek orvos tanácsára.
2018. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!