Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha vége a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vége a kapcsolatomnak? (4év) 22/f

Figyelt kérdés

ilyenkor jót tud tenni ha edzés mellé ( amit minden nap túlzásba is viszek) beteszek egy kis MMA-t vagy BOX edzést?


vagy simán romboljam le a niggert akivel a bnöm 2 hét szakitás után összejön? én meg mint egy idióta bal.asz utasitom el a lányokat akik ilyenkor hogy szabad vagyok simán 1 pillanat alatt meglennének?


miért vagyok ilyen gyík hogy képtelen vagyok más lánnyal lenni? (persze hogy szeretem még) de mit csináljak?


azt is tudom hogy nem a srác tehet róla DE akkor mit csináljak most?


2011. júl. 6. 05:45
 1/10 anonim ***** válasza:
jah. Tényleg hülye vagy h nem ismerkedsz. Nincs is attól jobb gyógymód.
2011. júl. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem ismerkedére semmit se csinálok és jönnek az ajánlatok NEM EZ VOL A KÉRDÉS :)


Tudom milyen ha bnö mellet más lánnyal vagyok K:RVA SZA: ezért nem csinálom mert ez nem javit a helyzetemen. Valakin leakarom verni ezt

2011. júl. 6. 05:53
 3/10 anonim ***** válasza:
jelenleg nincs bnőd. Am nem azt írtam h gyere össze egy csajjal. Ismerkedj, az leköt, beszélgessetek. Leverni valakit? Hmmm ismerős. De értelmetlen. Az ilyen jellegű feszkót vezesd le az edzésen. Ezekkel tudod lekötni magad a legjobban.
2011. júl. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nemtudok ismerkedni mert aznap azon veszem észre magam hogy DOKKOLÓ ba vagyok hazaérek és a lány kapcsolatba teszi magát NEM akarok kapcsolatot nemtudom mit csináljak.


nekem nincs ilyen hogy beszélgetek mert abból kapcsolat lesz én meg pff 4 éven nemtudom magam tóltenni ilyen hamar.


Komolyan lábon lövöm magam és lesz időm másra figyelni hogy legalább az lekössön

2011. júl. 6. 06:02
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:

Meg tudom érteni, hogy a barátnőd lelépett :D Te egy agresszív állat vagy. Na meg aki Dokkolóba jár ismerkedni, annak esze se sok lehet...


Gondolom Mr Kopasz kigyúrt vagy, akinek elvették a játékát, és most sír. Szerintem 22 évesen legyél annyira felnőtt, hogy nem erővel akarsz megoldani mindent. Ez oviban még elmegy. Egy felnőtt ember azért már képes uralkodni az érzelmein!

2011. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sárkányfűárús válasza:

Idd le magad a haverokkal...csajozz..hidd el...tapasztalat


36/F

2011. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval ez a kérdés végülis önmagad sztárolása érdekében született?
2011. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen hatalmas sztárnak érzem magam ...


lósza.t.... épp ez a problémám hogy nemtudom hogy mit csináljak.


bulizni akármikor járhatok ha akarok, DE ez nem oldja meg semelyik problémámat ezért nem is irtam hogy elakarok menni.


alternativa kell. valamit csinálnom kell.

egyáltalán nem vagyok agressziv csak nemtudom mit csináljak. DE igaz itthon lesz a legjobb, Ülök és rohadok.



Utolsó: SAjnos az elkohol nemsegit olyan szerencsétlen vagyok hogy nemiszok :( pedig lehet hogy jót tudna tenni de csak kis időre.

2011. júl. 6. 09:42
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:

Aztán milyen alternatíva kéne? Ha nincs nő, jobb szétverni egy kukát? Ez kb olyan hatásos lesz, mintha fejfájásra gyógymódként lefejelnéd a falat...


Ha nem tudsz most csajozni, akkor ne csajozz! Nem kell egyből másik nőbe habarodni. Tarts szünetet, foglalkozz mással. Építsd a karriered, dolgozz. Járj sportolni. Tanulj!!

2011. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan csajt akit neked kell megszerezned. Mire megküzdesz érte már el is felejtetted a régit.
2012. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!