Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen pelust,...

Anyukák! Milyen pelust, popsikremet, popsitorlot hasznaltok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nappalra mind a két gyerkőcnek Charlie Banana (ez egy mosható pelus márka), éjszakára amiből épp akciós volt a nagy kiszerelés. Egyedül a Sparos saját márka nem vált be.

Popsitörlőből is az éppen akciós nagy kiszerelést vettem. Hipp, Pampers, Babywell. Szerintem tökugyanazt tudja mindegyik. (Bár rendes mosis anyukák nedves tetrapelenkával törölnek popsit, esetleg teafaolajjal itatják át.)

Krémet nem használtam, mert az rontja a mosipelus nedvszívását.

2018. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Míg újszülött volt, Pampers premiumosat használtunk, és dm-es babylive-os popsitörlőt. Már másfél éves, és a Lidl-ös Lupilu pelus vált be leginkább, régóta azt vesszük. Popsitörlőből már kevés fogy, mert ha kakis, akkor inkább lemosom. Popsikrémnek natúr shea vajat használunk még mindig, igazi mindenes krém nálunk.
2018. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pelenkából a Lupilu és a Helen Harper vált be. Libero, dm sajátmárkás, pampers nem.

Krémből az elején minden jó volt, most már jó ideje csak a Sudocrem.

Törlőből Pampers.

2018. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!