Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sterntaler óriás játszószőnyeg...

Sterntaler óriás játszószőnyeg megéri? Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz? Ez nem ér 20ezret.

2018. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem jó szerintem mert viszonylag kis méret és mikor elkezd forogni egyrészt hamar lefordul róla, másrészt ,,akadályozza" is mert összegyűrődik alatta.Én is vettem hasonlót (olcsóbban) amúgy 3 hónapos koráig míg forogni nem kezdett addig tökéletes volt ,mert játszott a lelógó játékokat és lehetett mellette ezt azt csinálni.Mászást mikor tanulja meg már jobb egy nagyobb 200x150 játszószőnyeget venni azon elkolbászol míg stabilan nem tud mászni mert utána meg úgyse marad meg rajta hanem megy lakást felfedezni.
2018. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, amit az első válaszoló linkelt, az negyed annyit ér. Tényleg csak néhány hétig használják a picik.


Szerintem hasznosabb olyan, amin a szőnyegen is vannak játékok, hogy ösztönözze a kicsit a hason fekvésre, könyöklésre.

2018. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zenélőset vegyél, amin csak úgy csendben fekszik, nem nagyon szokta érdekelni őket. Pláne ezt 20-ért.
2018. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!