Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted van értelme a...

Szerinted van értelme a játszószőnyegnek?

Figyelt kérdés

Férjem szeretne venni egyet a három hónapos kislányunknak. A kisfiunknak nem volt, ő pokrócon volt a földön a játékaival.

Én magamtól szerintem nem vennék, vagyis nem jutott volna eszembe, hogy kellene egy. Anyagilag nem jelentene gondot.

Szerinted van értelme? A ti babátoknak volt / van?

Szerette, szereti? Meddig lehet használni?

Köszönöm, hogy válaszolsz.



2015. nov. 18. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

3 hónaposnak már nem biztos hogy vennék, mindjárt "kinövi".

Addig jó amíg főleg a hátán fekve nézelődik, nyúlkál.

2015. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam alig használta. Mondjuk vele nagyon nehéz volt babának. Kislányom viszont imádja! Szerintem addig lehet használni, amíg le nem mászik róla, 7-8 hó.
2015. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én lányomat 3 hónaposan kezdte csak igazán érdekelni, merthogy akkor nyúlkált dolgokért, előtte nem nagyon. 2 hónapos volt, amikor vettük neki, addig kb ugyanaz volt a reakció, mintha a kiságyba fektettük volna. Most 4,5 hónapos, szereti, hasra fordul, kúszni próbál rajta, hanyatt meg nyúlkál a lógó játékokért. Ebben a pillanatban épp háton fekszik és magyaráz nekik :) Szerintem jó dolog ez, csak jó színeset vegyetek, amire sokmindent lehet lógatni.
2015. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt,de minek. Egyik sem volt oda érte.
2015. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 7 hós. 2 hónaposan kapta. Azóta imádja. Még mindig van, hogy leül mellé és rángatja, agy befekszik alá és úgy játszik. Szerintem van értelme.
2015. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 hónaposan kapta, mai napig szereti, odasmegy hozzá, matat vele. Mindjárt 9 hónapos. Igaz, hogy mi ezt a fischer price nőj velem bébitornázót vettük, aminek több funkciója van.
2015. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hónaposan kapta. Imádta, úgyhogy szerintem van értelme. Ha anyagilag nem gond, én biztosan nem gondolkodnék rajta, hanem megvenném.
2015. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akartam, de valahogy sose volt időm megcsinálni, így végül nem volt, de nem is hiányolta a gyerekem.
2015. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!