Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes baba mérleget venni/bé...

Érdemes baba mérleget venni/bérelni vagy csak idegeskedésre jó?

Figyelt kérdés

Ti használtátok az első időszakban vagy elég volt ha státuszon lemérték?

Nem tudom mi nyugtatna meg jobban, ha van vagy hogyha nincs.


2018. aug. 30. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi nem akartunk, de kapásból hozta az orvos amikor hazaengedtek minket,koraszulott kis sulyu volt a babánk.

De sosem idegeskedtem, akkor sem amikor az elején bukós volt (2honapig) mert nem fogyott. Amig nincs fogyas, nincs akkora baj sem. :)

2018. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Első babával két hétig használtam, de csak napi 1× mértem este. Így látszott hogy gyarapszik.

Ha látod hogy jól szopik a baba,mwgfelelő a technika, és hiszel abban, hogy működik a kereslet-kínálat, akkor nincs rá szükség.

A pisis pelusok számából is látszik, hogy kap-e eleget.

További 3 gyerekemnél eszembe nem jutott méricskélni.

2018. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De az hozzá tartozik, hogy ha koraszülött vagy alacsony súlyú babáim lettek volna, akkor biztos beszereztem volna én is.


De ez habitus kérdés is, ha úgy érted megnyugtat, akkor mérd.

12

2018. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönkaptuk és örültem neki, hogy van, mert az elején nem hízott eleget. Ennek megvolt az oka, nehéz időszak volt, viszont jó, hogy nem kellett még külön mérleg után rohangásznom
2018. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elsőnél volt. Arra volt jó, hogy minden kajánál szétidegeskedtem az agyam, hogy keveset eszik. Így aztán próbáltam etetni, persze nem kellett neki, nagyon hamar megunta az állandó nyaggatást: rossz alvó lett, egyre kevésbé akart szopni, el is apadt a tejem nagyon hamar, 3 hónapos korára már semmi nem maradt.

A két kicsinél nagy ívben kerültem a mérleget. Igény szerint szoptattam őket, nem idegeskedtem a mennyiségek miatt, azzal foglalkoztam, hogy ők milyen hangulatban vannak. Jóval tovább sikerült szoptatni, és sokkal nyugisabb babák voltak.

Szóval ez alapján a véleményem: csak arra jó, hogy felidegesítse magát az ember.

2018. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekünk nem volt, elején megmérettük párszor, akkor orvos megmondta, hogy nagyon szépen fejlődik, látszott is hogy fejlődik és onnantól kezdve nem néztük.


Ismerősünk javasolta, hogy ne vegyünk. Nekik volt sárgaság miatt és mondta, hogy halál idegesítő volt és stressz, minden nap háromszor mérték, aggódtak mikor egyszer "lejjebb ment", mert nagyot tojt és halál stressz volt az etetés, ami persze a baba hangulatára is kihat.


Gondolj bele neked mekkora stressz lenne, ha kapnál egy nagyon pontos mérleget azzal, hogy van három hónapod lefogyni -15 kilót és minden nap háromszor rá kellene állnod. (mármint ha nő vagy)

Felesleges, csak magadnak okozod a bajt

2018. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!