Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a lányom, este nem...

4 honapos a lányom, este nem kell fel enni, az egyik ismerősőm azt mondta ébreszem fel de nincs szívem, mégis felkeltsem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene felébreszteni? 3 hós fiam is átalussza az éjjelt,örülj neki:-)
2008. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám 3-hónapos múlott és este 7-után eszünk utoljára és reggel fél6-kor kell és eszemágába sincs felkellteni! te miért akarod? Ha éhes lesz a babád úgyis felkellne. Szerintem hagyd aludni.

2008. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom is igen korán végig aludta az éjjelt. Este 21-kor elalszik, és reggel 6-7-kor kel. Néha felveszem éjjel 2-3 körül, mert dobálja magát, de akkor sem igazán eszik,csak cicizik kicsit és nyugodtan alszik tovább:-)

Ha éhes lesz, fel fog kelni, hidd el!Nem kell kelteni:-) Örülj, hogy tudsz pihenni te is éjjel:-)

2008. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE KELTSD FEL! De jó lenne, ha az én 4 hós fiam átaludná az éjszakát! Ha nem kel fel, nem éhes, hagyd pihenni. Ezen ne rágódj, inkább orulj, hogy nem kel felkelned úgy, mint nekem 2x-3x. IRIGYELLEK. Jó babázást!
2008. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Isten ments!Hagyd aludni.Az én kisfiam 5és fél hós és 8 hetes kora óta nem kel fel éjjel se enni,se inni.Eszembe sem jutott felébreszteni.Hidd el,sokan cserélnének velünk.
2008. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!