Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyvet ajánlanátok,...

Milyen könyvet ajánlanátok, amit lányom adhatna apukájának?

Figyelt kérdés
Neten nézegetem,de így elég nehéz,hogy nem látok bele,de most boltba menni nem tudok,ezért várok javaslatokat!köszönöm!
2010. jún. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen könyvet szeret az apuka?
2010. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mellélövök, de nálunk apa a következő könyveknek nagyon örült: Helen Exley -A világ legjobb apukájának (ez egy könyvecske, az Alexandra könyvesboltban vettük, és gondolatok vannak benne, meg gyerekrajzok arról, hogyan látják a gyerekek apát.

A másik: Gregory E lang -Miért is van egy leánynak szüksége apára? 100 szívből jövő ért Janet Lankford-Moran fotóival. (én is nagyon szeretemm ezt a könyvet, nagyon-nagyon kedves gondolatokat tartalmaz)

2010. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,valami ilyesmit gondoltam amit a második írt.
2010. jún. 21. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Harrison:Apáról leányra

Mi ezt adtuk apának és telitalálat volt! Mindennapi dolgokról van szó benne, ami egy lánnyal megtörténhet, születéstől kezdve a felnőtté válásig. Minden oldalon van egy-egy gondolat, humorral fűszerezve. 1490 Ft volt. Olyan, mint egy kis zsebkönyv.

[link]

2010. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!