Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elkészített tápszert...

Az elkészített tápszert hogyan vigyem magammal?

Figyelt kérdés

Egyébként szopik a babám, de időnként kell neki pótlásként tápszer.

Holnap egész napos orvoshoz rohangálás lesz, és úgy gondoltam, viszek neki tápszert, ha mégsem úgy jönne ki, hogy el tudunk vonulni szopizni...

Arra gondoltam, hogy jó melegre csinálom otthon, valamibe bebugyolálom, így biztosan nem hűl ki hidegre.

Azt nem tudom még, hogy mennyi idő után nem adhatom oda neki? 2 órát kibír így? Kb. annyival számolok, amikor ennie kéne. A következő etetésre pedig már otthon leszünk.


2018. szept. 2. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Forralj vizet, azt vidd cumisüvegbe vagy termoszba.

Külön kimérve pedig a tápszert. Mikor odaadnád akkor öntsd csak össze.

2018. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen melegben ne vidd készen!

Meg egyébként se praktikus, változik az állaga, nem is biztos hogy szívesen elfogadja.


Külön víz termoszban, kimérve por, csak össze kell rázni.

2018. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen melegben, 2??? Nálunk pl 16 fok van...
2018. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3, nálunk 34. Kelet.
2018. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

3-as, az ország másik oldalán 30 fok van, nem csak az létezik, amit te tapasztalsz. Én középen lakom, 25 fok van.


Egyébként én mindig termoszban vittem forró vizet, normál babavizet és a tápszert és frissen kevertem össze.

2018. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha melegen bebugyolálva viszed, akkor ezzel eléred, hoyg mindenféle kórokozó vígan szaporodik benne, és mire a babának adod, addigra nagy eséllyel megbetegszik töle.

Másrészt meg eleve rá van írva, hoyg egy órán belül fel kell használni az elkészített tápszert.


A legokosabb, ha termoszba teszel felforralt vizet, a cumispüvegbe meg a kimért tápszerport, és amikor kell, akkor ráöntöd a megfelelö mennyiségü vizet. Így frissen készíted és nem lesz töle baja.

2018. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tápszert tilos előre elkészíteni. Csináld meg ott helyben.
2018. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd készen mert 2 órát áll csak el, meg meleg van nem tenne jótneki.

Termoszba forralt vizet zacsiba a port vagy valami kis dobozba kiporciózva az adag.

2018. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Olvasószemüveget meg lehet 500ért túrni egész jókat.
2018. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 babyboom567 ***** válasza:

Téli gyerekem van, mikor pl a csípőszűrésre mentünk vittem bekeverve tápszert.DE tél volt.

Idén voltunk repülővel nyaralni,és termoszba vittem vizet,plusz ki volt mérve a tápszer a cumisüvegbe.

2018. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!