Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elkészített tápszert...

Az elkészített tápszert hogyan vigyem magammal?

Figyelt kérdés

Egyébként szopik a babám, de időnként kell neki pótlásként tápszer.

Holnap egész napos orvoshoz rohangálás lesz, és úgy gondoltam, viszek neki tápszert, ha mégsem úgy jönne ki, hogy el tudunk vonulni szopizni...

Arra gondoltam, hogy jó melegre csinálom otthon, valamibe bebugyolálom, így biztosan nem hűl ki hidegre.

Azt nem tudom még, hogy mennyi idő után nem adhatom oda neki? 2 órát kibír így? Kb. annyival számolok, amikor ennie kéne. A következő etetésre pedig már otthon leszünk.


2018. szept. 2. 16:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9 Kösz az infót; csak tudod, az is rá van írva, hogy bekeverés után azonnal fel kell használni és nem lehet tárolni; és még a kórházban is előre volt bekeverve, úgy adták oda...

Tudom, hogy ott hűtve volt, csak azt gondoltam, a fordítottjára is igaz a 'fel nem tüntetett tűréshatár'.

De megvilágosodtam, és inkább kérdeztem olyanoktól, akik tapasztaltak ebben az ügyben, mivel én többnyire csak szoptatok.

Sosem értettem, hogy aki nem tud, vagy nem is akar a feltett kérdésre válaszolni, annak miért élvezetes ide járni beszólogatni... Remélem, mára az elégedettségi szinted önmagaddal ezzel feltöltődött... Vannak olyan szánalmas alakok, akiknek egyszerűségüknél fogva ennyi is elég...

2018. szept. 3. 08:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon túl van reagálva, 2 órán belül nyugodtan fel lehet használni. Már nem emlékszem melyik márkára, de két óra volt ráírva. Soha nem volt tőle senmi baja a fiamnak, ő többször eszik keveset, és nem szoktam kiöntögetni, megkapja később. Illetve szoktam magammal vinni bekeverve. A kórházban a csecsemős úgy adta oda este hogy nem kell hűtőbe tennem, csak tegyen a hűvösebb ablakba, és az reggelig (!) jó lesz.
2018. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Oké, tegyük fel analfabéta vagy. Egyszer nem vagy patika rendet tartó anyuka a párhónapos gyermeked mellett, két óránál többet dekkol a tápszeres cumisüveg valahol mozdulatlanul. Ilyen gulásztaszerűen különvált mocsok lesz belőle, biztos egészséges olyankor beverni egy-két decit tíz kiló alatt.
2018. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!