Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmodtatok már a gyereketekkek?

Álmodtatok már a gyereketekkek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy van-e olyan, aki megalmodta, hogy babát vár.

Vagy akár a későbbiekben a baba nemet. Esetleg kapott valami "jelet", hogy hamarosan terhes lesz?

Meg lehet ezt érezni?


Esetleg egy másik családtag álmodott-e vele vagy megérezte-e, hogy babát fogtok várni?


2018. szept. 2. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Előre nem álmodtam ilyesmit. Terhesen viszont sokat álmodtam a kisfiammal, már akkor is mikor még nem tudtuk a nemét. Azután hogy megszületett pedig többször álmodtam már hogy a testvérével vagyok terhes vagy épp megszületett a testvére, aki általában kislány. Egyszer ki derül ez is bejött e.
2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mamám több napon át álmodott a gyermekemmel. (nem volt még tervbe a baba) és mikor kérdezte h tán terhes vagyok... Hát levert a víz rendesen. Én a születéseig egyszer álmodtam vele. Éjjel álmodtam délután pedig sürgősségi csaszarom volt. Szóval még nem számítottunk rá.
2018. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első terhességnél az álmodtam fiam van, fogom a kezembe és az új házunkba költözünk. Annyira valós volt, először sírtam, mikor kiderült lány lesz.


Azután nem sokkal második terhesség fiú lett és tényleg amikor pólyas volt adódott egy lehetőség és költöztünk az új házunkba, ahogy megálmodtam 😀

2018. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Terhesen egy kislányt láttam megszületni.

Fiam lett császárral.

2018. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem apukám álmodott a lányunkról, azóta 3 fiúunokája lett :)
2018. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mióta kismama vagyok fiúval álmodtam kétszer egyszer azt hogy már megszületett utána meg azt hogy az uh gépen mutatja az orvos hogy kisfiú még pár hetet várni kell rá hogy kiderüljön hogy mi lesz :) 16hkm :)
2018. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a második babánkkal vagyok várandós.elsőnél megálmodtam hogy fiú lesz másodiknál azt hogy kislány.mind kettő bejött.
2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!