Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmodtátok már azt, hogy...

Álmodtátok már azt, hogy meghalt a babátok?

Figyelt kérdés
Én elmúlt éjszaka azt álmodtam, hogy meghalt, sírva ébredtem, és teljesen az álom hatása alatt vagyok még most is. Ma még semmit sem csináltam, egyfolytában a kisfiammal játszok, nézem, simogatom, és már többször elsírtam újra magam. De jó, hogy csak álom volt, én belehalnék, ha történne vele valami.
2009. febr. 18. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is többször álmodtam de szerintem a féltés és szeretet idézi elő ezeket az álmokat
2009. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Az enyémet rendszeresen elrabolják, elhagyom, elhagyom a babakocsiját és szatyorban cipelem egész nap bolyongva a babakocsi után...

Biztos van oka ezeknek az álmoknak, valószínü a féltés:-)

2009. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is álmodtam már ilyet.Főleg amikor fáradt vagyok és éjjel szokizás közben elbóbicáltam.Utána visszaraktam a kiságyába.Visszafeküdtem aludni és akkor álmodtam,hogy ráfeküdtem és megfulladt.Felriadtam és kerestem a takaró alatt.Utána eszméltem fel,hogy csak 1 rossz álom volt. Sűrűn előjött.ezért soha nem értettem azokat az anyákat,hogy hogy tudnak a picivel félelem nélkül 1 ágyban aludni.

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én már 6hónapja mindig a kispárnámat forgatom, hogy hol a feje.meg a párom karját simogatom, azt gondolva hogy a babó az.

ez azért van mert az egésznapos "készenlét" után se tudunk kikapcsolni,nemtudunk pihenni igazán.

2009. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam már ilyet és utána borzasztó nehéz megnyugodni.Szerintem is -egyetértve az előttem szólókkal,a féltés az oka és hogy éjjel sem tud kikapcsolni az agyunk "babafelelős" része.
2009. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Valamelyik éjjel én is ilyen szörnyűséget álmodtam, utána teljesen kész voltam, fel is tettem itt kérdésbe, olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki írt. Megnyugtat a gondolat, hogy csak az anyai féltés okozza. Már attól féltem, hogy ez valami "előjele" valami tragédiának. Egész nap a kisfiam mellett strázsáltam, a házimunka ma elmaradt. Talán holnapra elmúlik ez a folytogató érzés, és minden visszatér a régi kerékvágásba. Köszönöm mégegyszer, hogy írtatok, és megosztottátok velem az álmaitokat és gondolaitokat. Kellemes estét kívánok mindenkinek, és egészséges 100 évig élő gyerekeket.
2009. febr. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!