Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan a terhességetek...

Volt olyan a terhességetek alatt, hogy álmodtatok a baba nemével? Bejött?

Figyelt kérdés
Terhességem elején és kb 2 hete álmodtam hogy kisfiú a pocaklakó.16 hetes vagyok most. Van egy 5 és fél éves kisfiam és szeretnék egy kislányt. Szerintetek megérezheti ezt egy anya vagy csak rágõrcsöltem hogy ő is fiú lesz? Mielőtt valaki félre értené semmi gond ha fiú lesz elég sok mindenen vagyok túl vele. Első szempontom hogy egészséges legyen. Csak kiváncsi vagyok kinek jött be a megérzése.A kisfiam mindig azt mondja kislány lesz. Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 5. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiúval álmodtam többször is, és bejött.

De nem hiszem, hogy van összefüggés.

2017. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elsőre sokat álmodtam kisfiúval. Lány lett.

Aztán másodjára az anyai megérzesen lányt mondott. Fiú lett 😀

2017. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első baba. Többször is azt álmodtam, hogy kisfiúnk született, aztán kislány lett.
2017. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kislányról álmodtam kétszer. Még nem tudom, igaz-e, lehet azért is, mert mostanában a környezet a lányt mondogatja többet. Egyébként nekem tök mindegy, de kíváncsi vagyok, bejön-e az álom.
2017. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
XD Húha... Én már hetek óta állandóan azt álmodom, hogy macskát szülök.
2017. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam, hogy kisfiú és fiú is lett. De majd a második gyereknél kiderül, hogy lehet-e ennek hinni :D
2017. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én kislánnyal álmodtam, de fiú lett.

barátnőm lánnyal álmodott, lány is lett :)

2017. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz èn akkor még nem voltam kismama,de egyszer azt álmodtam,h. a kisfiam totyog felém.Nagyon boldog voltam álmomban és a mai napig élénken bennem van az az álom.Aztán évekre rá,ahogy várandós lettem az volt a megérzésem is,h.kisfiú lesz.És úgy is lett!:)
2017. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt többször is azt álmodtam h kislányom van, de fiút szerettem volna. Végülis fiú lett, belül már a tesztelés napján éreztem h nekem csak fiam lehet! De ezek az álmok elbizonytalanítottak mindig. Lényeg h a megérzésedre meg az ultrahangképre hallgass csak!!! :)
2017. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy ultrahangon vagyunk és kék rugdalózóban van a baba a hasamban. Kisfiú lett😀
2017. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!