Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel kell kelteni éjjel?

Fel kell kelteni éjjel?

Figyelt kérdés
2 hetes baba,éjjel 5-6 órát is tud aludni. Meddig lehet hagyni? Egészséges. Nappal nehezebben alszik, illetve változó.

2018. szept. 2. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De bocsi, de ez nem úgy van, hogy a gyerek szervezete intelligens, és tudja , hogy mennyit kell aludni; hogy mennyit kell pihennie a regenerálódáshoz? Szóval hát hogy a gyermek szervezete tudja, hogy mennyit kell aludni, mennyi alvásra van szüksége. (Én nem tudom, csak kíváncsi vagyok; és bocsi, ha már leírta valaki, majd megnézem az összes többi komit).
2018. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*Márminthogy úgy összesen az embernek meg az összes élőlénynek a szervezete; hogy kipihenje az aznapot.

Tehát, hogy amennyire fáradt; a szervezete tudja, hogy mennyi kell az "újratöltődéshez".

2018. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én kicsikém is 2 hetes 3600 g jelenleg. 3-4 óránként kel enni, de szörnyű sírással.

Szerintem se keltsd fel, jelzi ha éhes, nyugi.

2018. szept. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hamarosan kipiheni a születést, és rajtad csüng majd éjjel-nappal.
2018. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az enyém időre, egészségesen született, de 2200 gramm 44 centivel. 6 napot voltunk kórházban, hogy meggyőződjenek róla, hogy beindult a súlynövekedés, így jöttünk haza, innentől nem keltettem, durván 4 óránként ébredt magától, vagyis 2x egy éjjel. Minden este mérnem kellett, gyönyörűen gyarapodott, így nem piszkáltam. 6 hetes kora körül volt 3,5 kg nagyjából, ekkor már csak egyszer kelt, 8 hetes korától átaludta az éjszakát.
2018. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!