Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom másfél hetes, már...

Kislányom másfél hetes, már lassan beáll a 3óránkénti evésre, viszont a 40perc helyett sokszor két óráig eszik, mert elalszik, nézelődik! Kelteni is nehéz! Ez nappal még elmegy, de éjjel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elején ilyenek :) ,de egy óránál hosszabb időt ne hagyd cicin,mert ...hű azt nem tudom pontosan miért ne,de nekem is ezt mondták akkoriban.Hátha majd valaki megírja miért.. Majd szépen beáll ez,az én babám is egyre gyorsabban eszik,ahogy idősödik.(3 hónapos)
2010. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sárga a babád? Akkor szoktak ilyen aluszékonyak lenni. egy óránál tovább tényleg ne legyen mellen, és h miért. azért mert feláztatja a melled és akkor kireped és nagyon nagyon fog fájni. inkább ha már szopizott kb. 40 percet akkor vedd le a melledről és ha 1 óra múlva ismét jelzi h enni akar akkor szoptasd meg. nem kell a 3 óránkénti etetéshez ragaszkodni. az igény szerinti szoptatásnak pont ez a lényege. az én kislányom 6 hónapos de ritka még most is ha 3 órát kibír kaja nélkül. amikor ilyen kicsi volt mint a te babád volt h óránként evett. inkább rövidebb ideig legyen a melleden és gyakrabban rakd rá.

Csak azt tudom mondani, úgy a 6. héttől jobb lesz, akkor már nagyon sok baba csak egyszer kel fel éjszaka enni, és ahogy növekszik, majd egyre gyorsabban végez és lesz olyan, h 5 perc alatt megszívja azt a mennyiséget h jóllakjon. Addig is legyél kitartó, ő még nagyon kicsi ne várd el tőle h éjszaka ne ébredjen. Kitartás!! vnő

2010. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!