Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a lányom még...

Normális hogy a lányom még nem kuszik de viszont már ül?

Figyelt kérdés
Nem eröltetük,magátol ült fel,nálatok is volt ilyen?
2018. szept. 4. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 8 hónapos lessz 13 án.
2018. szept. 4. 19:43
 2/6 anonim válasza:
100%

Nincs rá konkrét recept.

Ha 1-2 hónap múlva sem kezd el kúszni, akkor talán megérné egy hozzáértővel konzultálni. De még akkor sem biztos, hogy van valami baja.


Szóval simán mondható, hogy normális. Természetesen egy vizsgálat nem rontja el a picit és ti is megnyugodhattok! :)

2018. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónapos lesz. Nemrég óta ül magától, kúszik, de csak féloldalasan. Egy hete felállt, de nem mászik. Konduktornál másodjára voltunk pár hete, most sem talált semmi gondot nála, ő ilyen. Pedig azután ült fel és állt fel miután nála voltunk, addig csak kúszott. Nem lesz baj! :)
2018. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbikqm előbb mászott és állt, mint ül. A kisebbikem előbb ült és aztán mászott. Persze hogy normális ;)
2018. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam is hamarabb ült, mint kúszott. Már 6 éves, és nem látom, hogy bármi problémája lenne emiatt.
2018. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a helyesirásommal kapcsolatban tettem fel a kérdést😁de számitottam rá hogy kapok ilyen választ valami okostojástol mint TE kedves válaszoló.Remélem most jobb a lelkivilágodnak😁
2018. szept. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!