Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos. Gyakran...

Kisfiam 4 hónapos. Gyakran mikor a karomba veszem, hirtelen végigfut az agyamon hogy kiesik a kezemből és lelki szemeimmel látom is, ahogy elejtem és megüti a fejét. Ez normális? Vagy a túlzott aggódás miatt lehet?

Figyelt kérdés
rettenetes rossz érzés fog el ilyenkor. félek, hogy ez nem normális. megnyugtatna, ha másnak is lennének ilyen tapasztalatai.
2008. nov. 3. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem tudom mennyire normális de nekem is szoktak hasonló gondolataim lenni. Szerintem ez sok anyával így van csak valahogy senki nem beszél róla.Valószínűsítem, hogy azért van így mert féltjük őket nagyon!

2008. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen gondolataim nekem is voltak. Nálunk a gyerekszoba az emeleten van és amikor a babával lépcsőztem gondoltam én is, hogy megbotlok, legurulok a lépcsőn stb...
2008. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Megnyugtatlak, velem is pont ugyanez történik. Most, hogy már elkezdett ülni, forgolódni, az pereg le előttem, hogy elborul és összetöri a buksiját. Egyetértek az előttem szólóval, a féltés miatt lehetnek ezek a rémképek.


Boldog babázást!!!

Zita (28 hetes kislány anyukája)

2008. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
most megnyugodtam!Ezek a gondolatok az èn fejemben is megfordulnak!és tènyleg nagyon rossz èrzès!
2008. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az én kislányom most fél éves, és születése óta vannak ilyen rémes gondolataim. Senkinek nem mertem mondani eddig, mert azt hittem hogy ez nem normális dolog. De most megnyugodtam. Akkor rajtunk így jön ki az aggodalom csajok. Nyugi ezek szerint komplettek vagyunk és imádjuk a babáinkat. Üdv neketek.
2008. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem kellőképpen megnyugtattuk egymást. :-)))

sok örmömet mindenkinek a babájához!

2008. nov. 3. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon még haggyán, de nekem az utcán szokott mostanában elő jönni. Zebra autók..., már teljesen kész vagyok. Olyankor alig várom, hogy hazaérjünk és megtudjam ölelgetni. 3hós a picikém.
2008. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
na én is állandóan mindenféle hülye gondolatokkal ijesztgetem magam, és rettegek, nehogy bekövetkezzen a baj. És uezek, amiket ti is leírtatok. Ez azt jelenti, hogy nagyon jó anyák vagyunk! És az is tuti, hogy aki ideírt, elsőbabás :) Sok boldogságot a kisbabákhoz mindenkinek!!!!!
2008. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam egyedül vagyok a félelmeimmel,de látom,h nem!Én is akkor gondolok hülyeségeket,amikor az emeletről hozom le...és amikor a zebránál várakozunk...tényleg olyan rossz érzés ilyenekre gondolni.Az előttem válaszolónak üzenem,h nem csak az első babások ilyenek!Nekem a pici már a 2.gyerekem és a para mit sem változott!Ilyen az anyasors!
2008. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Az utolsó válaszolónak igaza van én sem első babás vagyok sőt a nagyobbik 11 éves és előfordul hogy még vele kapcsolatosan is vannak ilyen gondolataim. Ez az anyasors! (első válaszoló vagyok)
2008. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!