Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előrehaladásnak számít, ha...

Előrehaladásnak számít, ha már az ölemben is elalszik, nem csak ha a kezemben van és úgy sétálgatunk?

Figyelt kérdés

Van ilyen jellegű tapasztalata valakinek?

(Az ágyába nem tudom betenni, mert kipattan a szeme, mindent csinál, csak nem alszik és a végén sír.)

5 hós


2010. jún. 22. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt.Az öl után jött a nagyágy.Ott elaludt simogatás nélkül is magától.Csak letettem, pár percre rá aludt.Mostmár beteszem a kiságyba, és egyedül megy az elszundítás.9 hónapos.

Haladtok:)

2010. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet, a kislányom is kb. ennyi idős volt, amikor ölben is elaludt már. Most 6.5 hónapos, ha rosszabb napja van, most is ringatnom kell, de ha minden ok, simán elalszik ölben is (kicsit énekelek neki). Az ággyal kapcsolatban viszont sajnos még mindig az a helyzet, mint nálatok:(, és ötletem sincs, mit tegyek, hogy ez változzon. Remélem, ha kicsit nagyobb lesz, megoldódik ez is.
2010. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából az lesz előrehaladás, ha már a nagyágyon , melleted elalszik úgy, hogy nem kell piszálni, simogatni, énekelni, csak ott kell, hogy legyél mellette. Sztem ez legyen a köv. lépés. Ha ez már megy, az már nagyon jó. Utána ugyanez megy majd egyedül is a kiságyban. Sokkal jobb lesz úgy, én amíg elaldut, már félig megfőztem. (jó, ez persze túlzás).
2010. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most le leszek pontozva, de inkább őszinte leszek: nem haladsz előre, mert ugyanúgy Te kellesz az elalváshoz és nem magától alszik el. Mondom én ezt úgy, hogy 10 hónapos koráig ringattam. Aztán elegem lett belőle. Elkezdtük alkalmazni az "Aludj jól, gyermekem" c. könyv módszerét, nálunk teljesen bevált.
2010. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De legalább már nem kell róni a köröket a szobában, mert ugye azt nézi, hogy mennek a tárgyak és úgy alszik el. Szerintem is, ha majd nő, akkor lesz a következő lépés. Nem minden babánál lehet azokat alkalmazini, amik a könyvekben le vannak írva. Aki nem hiszi, jöjjön el. :)
2010. jún. 22. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!