Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy álltok anyós, sógor,...

Hogy álltok anyós, sógor, sógornő fronton?

Figyelt kérdés
Jó viszony? Rossz viszony? Beleszól-e? Nem-e? Áskálódik-e? Hogy reagáljátok le?
2010. jún. 22. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyós jó, bár ritkán talalkozunk, az unokáját alig ismeri, de ez baj? nem. Sógor nagyon jó fej. Tehát nálunk minden ok.
2010. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Anyósommal egy telken lakunk de külön lakrészben. Azt nem mondom hogy sosincs tele vele a tököm, van hogy igen, de aztán elszáll a mérgem. Bele nem szól semmibe, maximum elmondja a véleményét de vagy meghallom vagy nem, jó a viszonyunk, áskálódni egyáltalán nem áskálódik.

APósom nincs.

Sógorom nincs, legalábbis még eddig.

Sógornőm tök rendes, akármikor számíthatok rá, bár ez kölcsönös mert ő is rám ha van valami. Náluk 3 gyerek van, sűrűn összejárunk.

2010. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm az anyósomat,mert egy bü.dös igénytelen alkoholista sze.et.Röviden ennyi,de tudnám mér ragozni.amugy a többi rokonnal nincs bajom.
2010. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bocs .sze.ét..
2010. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Anyósom (igazából nem az, mert nem vagyunk házasok) ill a párom öccse normális. Sógornőm nincs.

heti 1x megyünk anyósékhoz, az öcsét meg ritkában látom, neki még nincs gyereke.

Anyósék amúgy vasárnap viszik a nagyfiamat a tengerhez nyaralni 2-3 hétre.

Senki nem szól bele semmibe, még anyám se, amúgy tudják, hogy én nem hagyom magam.

2010. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Közvélemény kutatás?:)

Anyós:már javul a magatartása.

Sógor:nincs

Sógornő I.:nagyon jó, mindenben segít, ha kell.

Sógornő II.:nem jön.Megsértődött, mert nem ő lett a keresztanya.De!Keresztelő előtt sem jött, mert NEM SZERETI a babákat.Az tuti, hogy áskálódik.Vannak gyanús esetek.Irigy, mert nincs sem barátja, sem férje, senkije.Nagyon brutálul tud viselkedni mindenkivel.

Após nem kell?:ritkán jön.Hálát adok az égnek.

2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Anyós: javul, hetente egyszer egy délutánt vagyunk nála,

Após: tök normális, csak ünnepnapokon találkozunk,

Sógor: elvagyunk.

Sógornő: nincs, amikor volt elfogadtam.

Anyám, Apám: éppen elmebetegek, csak akkor látják a gyerekeket, ha mi visszük, ők nem fáradnak ide, Mi meg mostanában ezt nem tesszük meg.

2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Anyós+após itt lakik az utcában, havonta jó, ha egyszer átjönnek. Akkor se a gyerekkel foglalkoznak, hanem minden mással. Rendszerint a nevét is eltévesztik (másik unoka nevén szólítják) vagy csak egyszerűen lekisfiúzzák, ami mocskosul idegesít. Amúgy meg csak okoskodnak, értelmes szó nem igen jön ki a szájukon. Nem vagyunk rosszban, de a hideg ráz tőlük...

Sógorok-sógornők a férjem részéről: Azt kell mondanom, a férfitársaság a normálisabb. Ők foglalkoznak a kicsivel, akárhányszor jönnek. A női szakasz inkább a féltékenységgel, meg az egymással való versengéssel van elfoglalva. Na és persze itt megy az áskálódás egymás ellen. Díszes egy társaság.

Dédiszülők apa részéről: már nem épp fiatalok, de ha nem is jönnek, van bennük annyi, hogy felvegyék a telefont és megkérdezzék, hogy van a babó. Persze néha kapunk tőlük is kéretlen okosságokat, de hát velük már nem igen érdemes leállni vitatkozni.

Az én sógornő"jelöltem" a tesóm részéről: hát ő se egy iq bajnok, de legalább szereti a gyereket és foglalkozik is vele.

2010. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak jó viszonyban lévő családok is!


csak azért kérdeztem, mert én nem vagyok jóban majdnem egyikkel sem, sógornőmmel pláne, sógorommal bírjuk egymást, de ezt a felesége elég rossz szemmel tartja (nem mintha lenne féltékenykedni valója)


Azt hittem bennem van a hiba, de látom más is van ilyen helyzetben:)

Apósom nincs. valaki kérdezte miért nem kérdezem őt.

2010. jún. 22. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek.

Azért érdekes, hogy sok családban mennyi gond van.Lehet, ha jobb lenne a gazdasági helyzet, mindenki nyugodtabb lenne, és kevesebb lenne a családi viszály is?!

13:42-es vagyok.Bocsi!Azt kihagytam, hogy sóginő II. még a lányom nevét sem tudja leírni helyesen.Azon csodálkozom, hogy egyáltalán tudja.

Jók az ilyen kérdések.Egy csomóan kipanaszkodják magukat.

További szép napot!

2010. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!