Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor megszületett a baba,...

Mikor megszületett a baba, anyós s sógornő ha ment látogatóba vittek valamit?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer sem hívott fel hogy hogy vagyok, vagy a babával mi van, szükségünk lenne-e valamire. Pedig mikor bejelentettük a nagy hírt, ő volt az első aki felajánlotta hogy megveszi a babakocsit, s azóta csend. Nem gyakran járunk hozzájuk, ha pedig ott vagyunk nincs közös téma nem sokat beszélgetünk, de valahogy ez kicsit idegesít, hogy ennyire nem foglalkoztatja a dolog, de azt mindig mondja ha megszületik, majd nála alhatunk, vigyáz a babára stb. De hát én rá nem merném bízni. Más is van ilyen kapcsolatban az anyóssal, vagy én viszem túlzásba.
2009. jan. 29. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj tőle túl sokat, és akkor kevesebb csalódás fog érni. Pároddal szokott értekezni?
2009. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Párommal sem beszél sokat, ha valami van, kb. havonta ha egyszer beszélnek. Valahogy olyan rosszul esik, hogy az én szüleim az utolsót is odaadnák, ha bármi van hozzájuk fordulunk, mindenben segítenek ahol csak tudnak, a másik oldalról meg semmi.
2009. jan. 29. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én anyósom ugyanilyen. Amikor még terhes voltam vett néhány dolgot a babának, persze mindenen rajtahagyva az árcimkét, hogy tisztában legyünk vele mennyit költött. Még a baba nevét is szivesen kiválasztotta volna, férjemnek írt is egy listát fiú és lány nevekkel. Mindíg beleszólna mindenbe, hogy mennyit költünk a kicsire meg ilyenek. Amúgy annyira nem érdekli a kisfiam aki már 4 hós, hogy 1 hónapban 1x átugrik, de akkor sem babát látogatni jön, mindíg vmi más miatt. Pedig kb. 200 méterre lakik tőlünk. Persze nekem nem is hiányzik, jól megvagyunk így.
2009. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik két véglet van: vagy lekoptathatatlan az anyós, vagy érdektelen. Nem tudom milyen a kapcsolatotok,illetve milyen természetű az anyósod, de az is lehet, hogy egyszerűen nem akar egyelőre zavarogni. Bár azért egy látogatás a nagyi részéről nem hinném, hogy a zavaró kategória lenne.
2009. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekunk nem vett senki semmit, de az anyosom neha kuld nekem madártejet, mert tudja, hogy imadom :D (jo, 8 honapos vagyok, es ketszer kuldott)

.. ennek ellenere tudom, hogyha barmit kérnék, segitenenek.


jobb igy, mintha kiszornak a penzt olyan dolgokra, amit nem hasznalnank...anyam pl egy nagy 1x2 méteres durva frottirtorolkozot vett a babamnak (tudjatok, azt, ami olyan mint a smirdli), nagyon ronda, macis mintával, megkertem, hogy _NE_ vegyen semmit..foleg hogy anyam vasarlasi betegsegben szenved, nem azert vette, hogy nekunk, hanem hogy vasaroljon.


igazabol ne torodj vele, majd ha nagyobb lesz, valoszinuleg valtozni fog a dolog, csak tudod, ilyenkor nincs semminek szuksege a babanak szerintem, csak rátok.

2009. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint sajnos nem csak én vagyok így.
2009. jan. 29. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom hozzám se szólt a terhesség alatt. A kórházba nem jött be, nem is volt rá kíváncsi, most meg eljátssza a szuper nagyit! Én se bíznám rá egy percre se!
2009. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk pont forditva van.A kislányom 13hetes és ugy nem jönnek anyosómék,hogy ne hozzanak valamit,azt hozzá teszem minden héten jönnek ! Legyen az pelenka,ruha bármi ! Anyukámék meg semmit,mióta megszületett a lányom 2*voltak nálunk,ha mi nem megyünk nem is látják az unokájukat...

Minden jót

2009. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!