Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen miben hoztàtok haza...

Télen miben hoztàtok haza ùjszülött babàtokat a kórházból?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
autóban
2018. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Hordozóba,pici anorákba, sapi, meg egy jó meleg takaró, hogy a kocsiban le lehessen simán venni róla, ne izzadjon bele, mert akkor megfázott volna.


Akkor volt utoljára karácsonykor térdig érő hó.Az utak sehol nem voltak takarítva, Szegény taxis, mikor meglátott, lesápadt, és kérdezte: Asszonyom csak nem szülni megyünk?:DD Mondtam neki, de , úgy hogy siessünk:DD


szerintem útközben 1000 Mi Atyánkat mondott:D

2018. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Hosszú ujjú body, plüssrugi, sapka, overál. Amikor bekötöttük a hordozót a kocsiba, az overált lehúztuk, hogy ne melegedjen be és nem fűtött be a férjem ugyanez miatt. 😊
2018. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Body, rugi, sapka, overál és rá takaró.
2018. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet hülyesèget kèrdezek, de a hordozót, amig lesetalunk a kocsihoz a parkoloba mivel kell letakarni, hogy a meleg korhazbol kilepve rogton ne a hideg tèli levegőt szivja? Pelussal vagy plèddel?
2018. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Textilpelust szokták javasolni letakarni. ☺️
2018. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, plüss rugi,sapi, bundazsák, jó meleg pléddel bebugyolálva, a hordozón textilpelus.
2018. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Rövidujju body,plüss rugdalozó,meleg sapi,meleg vastag overál,hórdozó és a legvègén betakartuk közepes vastagságu baba plédel.Januári baba
2018. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
En most vettem egy hordozhatoba bekotheto bundazsakot. Nem is tudom az elso fiamnal miert nem vettem akkor olyat, ot takarokkal takargattuk pluszba, de az lecsuszhat, meg tobbet is ra kell tenni esetleg.
2018. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. szept. 23. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!