Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy viselnetek, hogy ha...

Ti hogy viselnetek, hogy ha anyosotok, akivel egyébként jóban vagytok, bele akarna szólni, mit tegyél a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkertem hogy ne szoljon bele,mert nem szeretnék ilyen jó kapcsolatot elrontani,szeresse az unokáját de a gyerekem nevelését és gondozását ugy szeretném csinálni ahogy jónak látom,
2018. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem nevelésébe nem szólhat bele senki kivéve az apja. Anyós már felnevelt egy gyereket, az enyémet majd nevelem én. Anyára ugyanez vonatkozik. A tanácsot meghallgatom, ha hasznos el is fogadom! De mindenki tartsa tiszteletben h a gyerekemnek én vagyok az anyja. Nem vagyok rosszban anyósommal, mondjuk ő nem is nagyon szól bele mit csinálok. Anyu sem, bár ő az elején próbálkozott.
2018. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mi a rosszabb. Az èn anyósom április óta nem látta az unokáját, akkor is csak azért mert 20 percre beestek egy családi összejövetelre enni. Pedig még messze se lakik tőlünk, 15 perc autóút.
2018. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg, bólogass, köszönd meg a tanácsát. aztán mond el h szerinted ezt igy vagy ugy kéne, nem aképp ahogy ö mondja. Ennyi, ha ezen megsértödik akkor az az ö baja. Anyosom is mondott bödületes hülyeségeket, meg leragadt a rendszerváltás elötti nézeteiben...egy idö után rájött h lepereg rolam minden amit mond,tanácsol, igy abbahagyta:) persze mikor ö vigyáz a gyerekre akkor megint elöveszi a kökorszaki nevelési elveit, aztán csodálkozik h a gyerek megállás nélkül ordit neki. Mert nem magát alakitja a gyerekhez,hanem a gyerekre probálja ráhuzni a kökorszaki hülyeségeit. De már kezd rájönni h ez sem fog müködni,mert már a gyerek két éves és nem is nagyon akar vele lenni emiatt...
2018. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet ezt szépen kezelni. Mondj valami ilyesmit: köszönöm, Marika/anyuka, de a gyerekkel kapcsolatos dolgokat ketten döntjük el, a Tibivel.


Szépen, udvariasan.

2018. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mi a helyzet, ha O parancsolva, szamonkerve teszi mindezt?
2018. szept. 24. 11:13
 17/17 anonim ***** válasza:

Haha, akkor olyan, mint az anyám :D ebben azaz esetbeb próbáltam néhányszor szépen szólni, hogy oké, de én így és így szeretném, légyszi fogadd el stb. De mivel ezt sajnos képtelen volt meghallani, felemeltem a hangomat, közöltem, hogy a gyerek az enyém, és ne akarja rám erőszakolni a saját akaratát. Akkor persze már ment a sértődés, meg hogy ő csak segíteni akar. Mondtam, hogy oké, de ne úgy segítsen, hogy parancsol, számonkér, meg utasítgat, mert ez igenis erőszakosság. Megsértődött, de felfogta és visszavett.

Ha anyós lett volna, akkor első körben a fiának szóltam volna, hogy rendezze, de ha nem megy, neki is megmondtam volna ugyanezt.

2018. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!