Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is akkora baj ha...

Szerintetek is akkora baj ha 1 hetes babámat ringatva altatom?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akar elaludni.tegnap jöttünk haza a kórházból.már megkaptam anyósomtól hogy így ehhez hozzáfog szokni és ebből baj lesz?ti mit gondoltok?szerintem még igényli a közelségemet.
2018. szept. 25. 06:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Bajnak nem baj, de valószínű, hogy hozza fog szokni.
2018. szept. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én is így alattam az elsőt. 🙂 Egyik napról a másikra tért át a leteszem és elalszik az ágyon formációra.
2018. szept. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy ekkora baba nagyon sok testközelséget igényel.

Anyósom valószínűleg attól tart, hogy a 10-20 kilós baba is így lesz altatva.

2018. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
*anyósod (autocorrect... az enyém szerencsére három óra autóútra lakik, csak ritkán tudott beszólogatni)
2018. szept. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Hozzászokik és nem fog máshogy elaludni. Ha eleget szopik, nem éhes, akkor ringatás nélkül is elalszik majd.
2018. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Elsőt én is úgy altattam, mivel szoptatni nem tudtam. A másodikat, harmadikat igen, de teljesen mindegy, hogy ringatás, vagy egyéb elalvási módszer, ha olyan a baba, hogy minden szarra felébred...

Első babámat ahogy letettem, fent volt. A második nem csinálta ezt. Most a harmadik meg igen...

2018. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Bírom, hogy a babás kategóriában mindenki teljesen normálisan leírja a saját tapasztalát, ami mivel minden gyerek más, annyi féle, ahányan válaszolnak, és mindenki egyöntetűen le van pontozva. :D
2018. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehet tudni hogy a te babád is egyből átszokik a simán leteszem és alszik verzióra

Mert hogyha nem, akkor igen kínos lesz 10 kilósan is ringatni


Tehát valahol egy picit igaza van anyósodnak de szerintem alapvetően rossz hogy „bele akar szólni" a dolgokba

2018. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
bizz az ösztöneidben! azok súgnak mindíg.. kitartás..
2018. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Bocsáss meg, de mit jelent az, hogy "hozzászokik"? Láttál már 10 évest, akit ölben kell ringatni minden nap az elalváshoz?


Ennyi erővel ne is szoptasd, mert ahhoz is hozzászokik.


Bízz magadban! Te vagy a kompetens szülő, te vagy az anya és tégy ösztöneid szerint! Ne foglalkozz senkivel.

2018. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!