Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig vársz, mire...

Mennyi ideig vársz, mire beleszólsz babád emésztésébe?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám. Úgy 70%-ban anyatejes, 30% tápszer. Ritkán kakil a kezdetektől, de ez most már sok. 4 napja nem volt széklete. Ma már szélcsöveztem, de nem volt eredménye.
2018. szept. 25. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor ha fáj a hasa miatta. Ez 1-2 hetesen fordult elő nála.


Ha fáj a hasa miatta, akkor lehet más tápszer kell nektek.

2018. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
nekem azt mondta a gyerekorvos hogy amíg döntően anyatejes (a 70% annak számít..) addig az sem baj ha heti egyszer kakil. De volt olyan hogy 12! napig nem kakilt....és arra sem engedte a szélcsövet, azt mondta még a 12-14 nap is normális egyszer egyszer...a 12. napon kakilt egy teljesen átlagois menyniségű és minőségűt és azóta sem volt ebből semmi gond. a helyedben én nem szélcsöveznem, kivéve ha emiatt esetleg nyűgös
2018. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem nyűgös különösebben, viszont elég büdöseket pukizott ma már.

Milumil tápszert kap, még nem fogyott el belőle az első zacskó.

2018. szept. 25. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem fáj a hasa, nem nyűgös, nem tekereg, akkor hagynám. Ha tud pukizni, az csak jó, azt jelenti, átjárható a rendszer. Illatosabb meg nem nagyon lesz... :-)
2018. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 4 napot mondott a gyerekorvos. Anyatejes volt a babám.

Viszont a lányomat KIFEJEZETTEN ZAVARTA,hogy nem tud kakilni. Úgyhogy mi a 4. nap kakiltattuk Laevolac-kal. Hogy megkönnyebbült mindig... :)

2018. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem kapott semmilyen cseppet v csovet. A legrosszabb a vegyes taplalas, az enyem teljesen kivolt tole. Miutan atalltunk csak tapszerre, ezerszer jobb lett a helyzet.
2018. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a milumiltől az én lányom sem tudott kakilni. Lactogenre váltottunk, utána sosem volt gond
2018. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom,le lettem pontozva,mert a gyerekorvossal nem hagytuk szenvedni a lányom a pangó kaki miatt..
2018. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 14! nap volt a max, de a lányom csak anyatejes volt. Így volt, hogy egy hónapban csak 2szer kakilt. Gyerekorvos, védőnő is látta, semmi baja nem volt. Amikor láthatóan zavarta, akkor egy fél glicerines kúpot adtam neki, akkor kb. fél órán belül volt eredmény. Ha tud pukizni, akkor nem szélcsövezném.
2018. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Reggel szerencsére kakis pelus várt. Egyébként amíg csak anyatejes volt, heti 1szer kakilt.
2018. szept. 26. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!