Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a kisbabám. Mit...

Nem szeret a kisbabám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szereta kisbabám.14 hetes és nem viseli el, ha a kezemben tartom. Szoptatni nem tudtam, tápszeres baba. Mindemkire mosolyog és jol. Elvan, csak velem. Nem. Kétségbe vagyok esve. Jártam pszichiáternél, kineziologusnál. Minden rendben állitolag. Semmi kötödése nincs felém, csak apukája létezik, csak ö tudja megvigasztalni. Egyre rosszabb hétröl hétre a helyzet.

2018. szept. 26. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A kislányom is rám mosolygott utoljára, apa, nagyanya, mindenki előrébb volt a rangsorban, engem egy cseppet se bántott, tudom, hogy szeret engem is, csak az anya unalmas, mert mindig ott van, akit ritkábban lát az érdekesebb, ha te vagy vele otthon, akkor nem nagyon hiszem, hogy egész nap bőg a kezedben és várja haza apát, kicsit irreálisnak tűnik.
2018. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el hogy szeret a babád.te adtál neki életet!ez lehet nála csak egy ilyen időszak.szerintem változni fog!bízz magadba és ne add fel.szeresd őt nagyon.
2018. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apuka itthon dolgozik, tehát egész nap velünk van a kicsi, mégis csak apánál van el. Ha én veszem fel,akkor ordit és ez a kezdetektöl fogva igy van.
2018. szept. 26. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

14 hetesen eszik, alszik, kakil, és azt se tudja, hogy amit lát, az az ő testrésze, és ő mozgatja. Órákig tudja csodálni a kezét.

Nem tud szeretni, a mi fogalmaink szerint, csak ösztönösen tudja, hogy ha egyedül marad, akkor veszélyben van.

Szó sincs arról, hogy mindenkit szeret, téged pedig nem. Csak érzi rajtad a feszültséget, a stresszt. Ahogy megfogod, ahogy beszélsz, érzi a testszagodon. Te vagy hozzá a legközelebb, ezért átveszi ezt a stresszt rólad. Annyira egy veled, hogy a hangulatod tükrözi. (Én is onnan tudom, hogy meg fog nekem jönni, hogy előző 1-2 nap a babàmon észreveszem, hogy hisztis. Valójában én vagyok hisztis, ezt tükrözi rám vissza.)


Ha nem szoptatsz, akkor nyugodtan igyál levendula teát, vagy hangulatjavítót.

Sokat menjetek sétàlni.

És olvasd vissza ezt, mikor ott a szeparációs szorongás, és hetek óta nem pisiltél egyedül. 😂

2018. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

14 hetesen még senkit nem "szeret" a szó szoros értelmében.

A kötődés lassan alakul ki, türelem.

Nálam az első fél év volt ilyen, hogy kb csak azt éreztem, hogy csak kiszolgálom. Aztán szép lassan alakultak a dolgok.

Ma már 5 éves, és fantasztikusan jó a kapcsolatunk.

2018. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen babak nyugi! Az enyem ilyen volt. Mindig tolta magat el tolem, orditott ha enekeltem. Viszont volt egy csomo elonye! Teljesen jol elvolt a jarokaban, nem csungott allandoan rajtam. A szoptatas miatti stressz, macera, fajdalom teljesen kimaradt az eletunkbol, a tapszer szuperul bevalt, mindig vegigaludta az ejszakakat. Most 2 eves mult es sokkal anyasabb, mindig hozzam bujik, sokat puszilgat. Sajnos eveknek kell eltelnie hozza, de a te gyereked is ki fogja mutatni a szeretetet ne aggodj.
2018. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nehéz így megmondani, de tippre, túl feszült vagy. ami érthető, mert nagyon akarod, hogy szeressen, de minimális feszültség is átragad a babára. Nagyon le kell nyugodni, próbálj ki valamit ami téged megnyugtat (pohár vörös, egy jó fürdő, bármi)
2018. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!