Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6hetes hetfon kapta...

Kisfiam 6hetes hetfon kapta meg a rota elleni vedooltast es azota sokat ordit de ami durva, hogy csak nalam, mihelyst oda adom az apjanak nyugodt es boldog aztan ha vissza adja ujra ordit. Ti jartatok mar igy?

Figyelt kérdés
Mi lehet a problema? Egyaltalan nem erzem magam stresszesnek nyugodt vagyok mellette
2018. szept. 28. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Biztos te vitted oltásra, aztán azóta haragszik rad. Nyugi, majd elfelejti.
2018. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindketten vittuk, esetleg még azert haragudhat mert azota kevesebbet eszik es sir a cicin szinte. Nagyon remelem hamar megszunik ez
2018. szept. 28. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi védőnőnk mondta előre, hogy nagy általánosságban a rota oltás után nyűgösebbek a gyerekek 1-2 hétig.Lehet erről van csak szó.Hogy miért pont az apjánál nyugszik meg azt nem tudom,de biztos nem azért ,,haragszik" mert oltásra vitted.Ebben a korban pillanatok alatt elfelejtenek mindent.Hétfő óta meg azért csak eltelt pár nap.
2018. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is nagyon sírt a rota oltás utáni második nap. Az első adag után nem tudtam elképzelni mi baja lehet. 6 hónapos, de a hasa egyszer sem fájt, akkor sem, az biztos. Semmiből semmi olyan ordításba kezdett. A második utan szinten rá két napra ugyan az volt. Annyi, hogy ő csak nálam nyugodott Még, az apja fel sem vehette, mégjobban sírt. Át fog menni rajta. Ő már azt rég elfelejtette, hogy te vitted az oltásra.
2018. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetes meg nem "haragszik". A rota ellenit szajon at kell beadni szoval megcsak meg sem szurtak. Meg iszonyu sokat fog ok nelkul orditani amig felno. Csak szolok.
2018. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!