Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Csak szerintem durva ilyet csinálni egy babával?

Figyelt kérdés
Ma a vonaton egy nőnek eszeveszettül sírt a babája. Próbálta ringatni, cumit adni neki, cumisüvegből is szoptatni stb... de hosszú idő után egyszerűen nem akarta abba hagyni a sírást. A nő meg egyszer csak fogta magát és befogta a gyerek száját a kezével jó pár percig, de természetesen úgy sem hagyta abba sírást. 😳 Erről mi a véleményetek? Ez nem durva megoldás egy kicsit? Nekem nincs gyerekem, nem értek hozzájuk azért kérdezlek titeket, hogy ez elfogadható?
2018. jún. 2. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy baja lesz a babának, mert kap az orrán levegőt, meg csak nem fojtja meg az anyja, de a módszer eleve hülyeség, mert nem fogja ettől abbahagyni a bőgést, sőt.
2018. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem, egyáltalán nem az, és nem is hatékony. Gondolom, a szerencsétlen inkább tompítani akarta a hangerőt, el tudom képzelni, milyen vasvilla-szemekkel méregették az utasok. Hál'istennek, ritkán van ilyen hosszú, nehezen kezelhető sírás, nekem a 3 gyerekemből kettőnél fordult elő, összesen egy-egy alkalommal. Szerencsére egyszer se nyilvánosan, így is borzasztó volt a tehetetlenség, hogy sehogy nem tudtam segíteni nekik.
2018. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Jól érzed elég durva megoldás!

Gondolom kellemetlenül érezte magat anyuka hogy mindenki a síró gyerekét nézi,hallgatja.

Én nagy ívbe kakiltam volna rá kinek nem tetszik és megprobáltam volna szájbefogás nélkül megnyugtatni!

2018. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Én ilyen helyzetben egy idő után nekiálltam énekelni, vagy totál figyelmen kívül hagytam, hogy ordít.


Most annak, hogy még ingerült is leszek, semmi értelme.

2018. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!