Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Speed Sun Plus esernyőko...

Hauck Speed Sun Plus esernyőkocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Itt a linkje: [link] Előre is köszi!
2010. jún. 23. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kocsi, de ne válassz feketét!!! Nyáron megsül benne gyerek :(
2010. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó kis kocsi,én megvenném!

Én is nézegettem a feketéket,bár türkizkéket vettünk,de olvastam róla,h abban sincs melege a babának,csak annyira,mint a többi szinekben is,és állitólag még jobban taszitja az uv sugarakat is!

Én ezt olvastam róla,ezért irtam le neked,viszont ha ezt a fajtát venném,én ebben a szinben venném amit linkeltél is!:)

Vagyis feketét!

2010. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is jó kis kocsi, én megvenném. Igaz nem feketét mert semmiben nem szeretem ezt a színt.
2010. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem se tetszik a fekete, pláne, hogy kislányomnak lesz, de a Brendon honlapon most nem találtam más színt. Majd még vadászom a más színeket, ha van ötletetek, hol nézzek, megköszönöm.
2010. jún. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!