Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szajba pusziljatok a...

Ti szajba pusziljatok a babatokat neha?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 17:35
1 2 3
 11/21 grafno ***** válasza:
58%
A barátnőm családjánal szokás én csak akkor ha megy aludni a kicsi.
2018. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
nem jellemző, de nem csinálok belőle nagy ügyet ha véletlen odamegy mivel ezer puszit adok egy nap ő meg egyfolytában kapkodja a fejét, mert sajtkukac. nagyszámok törvénye :)
2018. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

Szájba nem.


Szájra igen.

2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem akartam hozzá szólni de ennyi undorodó hozzászólás már sok.. Undorító hogy véletlenül oda ad puszit mert neki még nincsenek erkölcsi gátjai és így fejezi ki hogy imád...aki ezt így fogja fel avval nem tudok mit kezdeni. Az nem undorító hogy beveszi a melled a szajaba, harapdalja és huzogálja?? Az az éveshez tartozik hozzá, egy puszi a szajra meg az imádata feléd..lehet lepontozni!
2018. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen nem jol fogalmaztam nem szajba hanem szajra.Koszonom
2018. okt. 1. 19:55
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
#14 Szerintem nem mindegy, hogy a gyerek puszil szájon téged, vagy te a gyerekedet. Azért érezd már egy kicsit a különbséget! Nővérem fia konkrétan nyalogatni kezdte nővérem arcát 4-5 évesen, persze, tudjuk mindannyian, miről szól, de attól, hogy nővérem is imádja a fiát, nem kezdte el nyalogatni...
2018. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2018. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
16: nem egy 5 éves gyerekről szólt a kérdés hanem egy kisgyerekről aki még ösztönből cselekszik. Olvasd el a kerdest és utána oktass ki..
2018. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy 5 éves is kisgyerek, és ő sem szexuális indíttatásból csinálja ezeket. Itt az a kérdés, hogy mi mint felnőttek szándékkal adunk-e a szájára puszit. Nem a gyerek indíttatása a kérdés lényege. Te is olvashatnál kicsit...
2018. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondoltam mindig, hogy nem, gusztustalan. Aztán lett egy fiam és teljesen természetesen jövő dolog volt ez úgy 5-6 éves koráig. Azóta nem.
2018. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!