Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már megvan a babája és...

Akinek már megvan a babája és még pár hónapos, hogy gondol vissza a terhességére?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hiányzik, jó volt, problémás volt stb?

Akinél első gyerek mikor tervezi a másodikat? (Ha tervezi egyáltalán)

Nekem nagyon kellemes és tünetmentes volt a terhességem most mégsem vágyom újra a nagy hasra. Pedig szerettem terhes lenni, valahogy mégsem szeretném újra.


3 hónapos kislány anyukája


2010. jún. 23. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem az első baba elment.Másodikkal kétszer voltam kórházban,majd egy nehéz szülés és végig paráztam,hogy egészséges legyen/szerencsére semmi baja/.Szóval végig irigyeltem azokat a kismamákat akik élvezték a terhességet.

Második ha lesz is 3-5 év múlva,de most egyelőre azt mondjuk nem lesz.

Érzem ,hogy elég anyagilag,meg a mai világban,hogy tudjak is rá elég időt forditani.

Szóval így állunk.18 hós kislány anyukája

2010. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én imádtam az egészet, semmi bajom nem vol, csodálatos volt a terhesség és a szülés is!! bármikor újra vállalnám, átélném újra az egészet!!!

szeretnék szülni újra és megint. nem bizti, hogy megelégszünk a párommal két gyerekkel. eredetlileg 2-t terveztünk. de most inkább hármat szeretnénk....

2 hónapos a babánk. és álomba illő!!!

így sem mondanám túl problémás gyereknek ( még most), persze sír, meg fáj a hasa néha, de csodaszép és csodajó és a MIÉNK!!!! :-)

2010. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon durva! Ez olyan mintha én írtam volna szó szerint!


Szia!Nekem az első baba elment.Másodikkal kétszer voltam kórházban,majd egy nehéz szülés és végig paráztam,hogy egészséges legyen/szerencsére semmi baja/.Szóval végig irigyeltem azokat a kismamákat akik élvezték a terhességet.

Második ha lesz is 3-5 év múlva,de most egyelőre azt mondjuk nem lesz.


Én sokáig úgy gondoltam vissza, hogy de jó volt és mennyire hiányzik, de ez csak a hormonok játéka volt. Most újra a régi vagyok, már reálisan látom a dolgokat. 3-5 év, bár nekem az életkorom miatt nem nagyon lehet már húzni, ha másik babát is szeretnénk.

Majdnem 5 hós a kisfiam.

2010. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok baba ment el, mire megszületett a kisfiam, majdnem végig feküdnöm kellett, ezen kívül nem volt semmi probléma. Ennek ellenére, mikor meglátok egy terhes nőt, mindig az a szó jut először eszembe, hogy SZEGÉNYKE!:-)

Örülök, hogy már nem vagyok terhes. Ennek ellenére tervezünk kistesót, aki remélem, elsőre meg fog születni.

2010. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én imádtam a terhességet! Nem volt semmi probléma, még hányingerem sem volt egyszer sem, és fantasztikus érzés volt, ahogy növekedett a kis törpém. Úgyhogy én imádtam terhesnek lenni!!!!


Szülés... Sajna a 35. héten megindult szivárogni a magzatvíz, és mivel egyáltalán nem tágultam, és nem jöttek a fájások, császározni kellett. Emiatt (de lehet azért is, mert még viszonylag friss az élmény) még nem is gondolok a következő bébire. Pedig eredendően 2-t terveztünk. De most még úgy érzem nem állok rá készen. Szeretném a lehető legtöbb időmet a kisfiamnak szentelni. A műtét miatt meg nem is baj, ha nem akarunk kistesót rövid időn belül. A már említett 3-5 év nekem is elfogadhatónak tűnik! :)


4 hónapos kistökös anyukája

2010. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egyszerű a terhességem, de már a szülés utáni nap is azt mondtam, hogy újra szeretném átélni.

Ez azóta sem változott. Sőt, rendesen irigylem a várandósokat.

Imádom az anyaságot, imádtam a terhességet, a szülést!

Tervezünk kistesót, de csak nagyon sokára. 8 évet szeretnénk a 2 gyermek között. Msot úgy érzem nem tudnék 2 gyereket ugyanúgy szeretni, mert a szívem teljesen a fiamé.

2010. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én imádtam terhes lenni,a szülés nem volt annyira jó élmény,a végén császár lett.viszont a fiam iszonyatosan nehéz természetű baba,emiatt nem merek másikat bevállalni.
2010. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!