Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek előnytelen ez a kép?

Szerintetek előnytelen ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 3. 22:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Miért lenne retusálva? Miből látszik?
2018. okt. 3. 23:00
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem elonytelen csak nem szepek a babak.


Mi az hogy babara nem mondjuk hogy csunya? Ezektol a regi szlengektol es szolas-mondasoktol kivagyok.

Ha az akkor az. Azert mert baba csak szep lehet? Nyilvan nem a szuleinek mondja az ember, de egyik ismerosomek ujszulottje iszonyatosan nezett ki, pedig az ujszulotteket szinte mindet szepnek latom, vagy legalabbis nagyon aranyosnak.

2018. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%

12es bocs hogy engem így neveltek hogy babara nem mondjuk hogy csúnya,halottról vagy jót vagy semmit,add meg a tiszteletet az időseknek.:))))))

Legyél rosszul én meg az ilyenektől vagyok rosszul mint te, babáról nem MONDJUK hogy csúnya ha úgy is gondolod tartsd magadba

Mint ahogy most én teszem ,hidd el nem fogsz belehalni

2018. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem csúnyák szerintem, hanem róluk előnytelenebb a kép.


Az én lányom is fud cuki-muki lenni, es tud kis béka is..

Ahogy rólam is készülnek előnyöz és akár tokás képek is, pedig alapból nincs is tokám.


Egyébként újszülöttre valóban nem mondunk olyat, hogy csúnya..

Mert alapvetően mindegyikaz..kivéve ha császáros..

Sztem 2-3 nap kell, hogy kirúgják magukat..


Pl a lányom saját magára nem is hasonlít. Nem volt csúnya, de szép sem

Csúcsfejű, laposorrú volt 4 napog kb...nekem gyönyörű volt, és az ismerősök és a család is oda-vissza volt érte..

Mert a miénk.

De most elfogulatlanul visszanézem a képeket.. Látom, hogy formás baba...de csúcsfejű, laposorrú..hiszen látom mi lett belőle 2 héttel később, akkor már tényleg szép. ( fotókon megsem mindig jön át)


Ezek a babák ikrek, sőt 3-as ikrek ha minden igaz( hasonlítanak.. Nekik is kell felszedni súlyban, hogy formásabbaka legyenek.

Szerintem ők sem csúnyák, de látszik, hogy koraszülöttek ( vékonyak nagyon) ami megint nem baj.. Csak egyik sem néz a kapera felé..

Ilyenkor meg szokták várni, míg alszanak, hogy csukott szemmel fotózzák, akkor ellazul az arcuk....

2018. okt. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%

A retus túlzás. A babák közül a felső csak úgy oda van "szórva", jobb lett volna a nőci mellkasához tenni. Így fura...a másik kettő a kezénél, egyikre rá is mosolyog, a 3. meg úgy odaszórva a kép bal felső sarkába...nem értem.

Plusz a babák olyan kis rémültnek tűnnek. Az ilyen képeknek pont nyugalmat, meghittséget kéne sugározniuk, de ránézek a babákra és olyanok mintha nem is az anyjuk lenne hanem egy vadidegen, VAGY a fotós nem figyelt arra hogy milyen arcot vágnak épp. Tudom hogy még egy babánál is nehéz elkapni a nyugodt, kedves pofit, de pont ettől profi babafotós valaki. Nem az agyonretustól. Hanem a jó elrendezéstől és a tökéletes pillanat elkapásától..

2018. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%
13, de azt is tanították, hogy ne hazudj...
2018. okt. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%

16 .. te aztán nem birsz magaddal..

Előbb légy emberi!

2018. okt. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Vki írta h most szulettek

Ezen a kepen 5 hónaposak...


Amugy van itt meg par kep ,vegig neztem mindet. Anyuka eleg erdekes... amolyan tipikus webanyucinak nezem...:D


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]

2018. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Ezek a babák koraszülöttek, 32hétre születtek. Csupán ez látszik még az arcukon, főleg a kisfiúnak. Ezt csak a rosszindulatú kritizálóknak írom mellékesen!

Amúgy a kép nem rossz. Nem előnytelen, csak én nem szeretem az ilyen nagyon beállított, “megrendezett” képeket.

2018. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

Csúnyák? Dehogy. Átlagos, tipikus, normális kisbabák. Anyuka is normálisan néz ki. Kedves, szeretetteljes kép, nem látok benne bajt.

Aranyosak a babák, nem is értem, hogy lehet lecsúnyázni. Vagy aki ezt írja, az nem látta a gyerekét pl. szülés után két perccel? Iperednek, szépülnek idővel, így van ez rendjén. Ha korababa, akkor főleg. Hármasikreknél naná, hogy korababák. Kis idő, és észre sem lehet venni rajtuk.

2018. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!