Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek előnytelen ez a kép?

Szerintetek előnytelen ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 3. 22:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

16# Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani

Ha csendben maradsz nem hazudsz

2018. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%

Lehet hogy webanyuci, de a közösségen át több lehet a "fizetése" mint itt a többségnek.

Megnézném azok gyerekeit akik itt fikázzák ezeket a gyerekeket, és azok alakját, kinézetetét is, akik fújnak erre a nőre.

Nagyon unagkozhattok.

2018. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

22# azért írtam,hogy webanyuci,mivel 3 gyerekkel ennyire van ideje pózolni.. ismerek 3 ikres anyukát. Jobban néz ki ennél is, de az arca negyed ennyire sem kisimult.

Gondolom van a csajnak boven segitsege, nem anyós/nagymama vagy apuka csupán. Ami kell is, csak nagyon beállítja magát.

Nekem.teljesen boldog életem van, jobban nézek ki mint a terhességem előtt. Nem ezért írtam, hogy webanyuci. Csak ő bizony az, ez nemrossz.. csak na...

2018. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%

Amit a 18.-as válaszoló belikelt, az utolsó kép sokkal előnyösebb, az anyukáról és a babákról is.

Ott nagyon aranyos arcuk van a babáknak, a beállítás is jobb és anyukának sem csúsznak úgy oldalra a cicijei, mint abban a bikiniben, ez a felső jobb ebben a pózban.

2018. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Abszolut nem. Miert lenne elonytelen?
2018. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Ronda a nő,a palija is,így a gyerekeken már nem is csodálkozom...
2018. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Te biztos gyönyörű vagy, azért van bátorságod név nélkül ilyen jóindulatú kommentet írni!

Remélem a te gyerekeid csodaszépek és egészségesek!!!

2018. okt. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!