Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rohamos HCG növekedés?

Rohamos HCG növekedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítséget kérnék tőletek! Lipid kezelés előtt HCG vérvételre kellett mennem. 16. Dpon (azaz mensi kimaradása után 2 nappal) 678, majd 2 nap múlva 2550 lett a HCG értéke. Ez baromi nagy növekedés :( Van köztetek olyan, akinek ilyen rohamosan nőtt és minden rendben volt? Tudom, nem vagyunk egyformák, de teljesen padlót fogtam, hogy down, vagy mola terhesség. 27 éves vagyok, első baba lenne,spontán fogant. Orvoshoz hétfőn megyek csak. :(

Köszönöm előre is, ha válaszoltok!



2018. okt. 4. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, ne haragudj, a kék kézre nyomtam a zöld helyett:( :D

Köszönöm, hogy írtál! Kicsit csalódott voltam azért, hogy nem látott benne még szikholyagot, de talán korán volt még (nekem). Remélem ha legközelebb megyek, minden rendben lesz. :)

2018. okt. 9. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!