Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény tornára járók! Mennyi...

Dévény tornára járók! Mennyi idő és pénz egy kezelés? Összesen hány alkalom szokott lenni?

Figyelt kérdés
Van esetleg rá valamilyen támogatás koraszülött esetén?

2018. okt. 8. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az igen! Miért lettünk ennyire 0-ra értékelve? 😳😮
2018. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Hogy hány alkalom, az gondolom az állapottól is függ, de talán a probléma helyétől is, meg attól is, hogy milyen korán jut kezeléshez a baba.

Nálunk 3 alkalom elég volt, mindez két hónap alatt. A nyakánál volt gond nálunk is, mint az egyik hozzászólónál, illetve az arcánál. A szoptatás is nagyon nehezen ment, gyakorlatilag emiatt vettük észre hamar, hogy valami nem okés.

Időre született, így a koraszülött támogatást nem tudom. Pest megye 5000 Ft/óra.

2018. okt. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását! :)

A lepontozásokat pedig nem értem, szerintem minden hozzászólás hasznos volt.

2018. okt. 9. 09:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi Szentendrén, és Debrecenben is Dévényeztünk. Összesen 13 hónapig, heti 1 alkalommal. Kb. egy óra volt egy kezelés. Szentendrén 3 éve 5000 Ft volt, Debrecenben 2 éve 4000 Ft.

Lehetőségekhez képest minél hamarabb kezdjétek el!

2018. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!