Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell fözni, már 6 honapos...

Hogy kell fözni, már 6 honapos kor után? Bekell habarni, meg rántani az ételt? De hogyan kell a habarást csinálni? Bocsi, de nagyon kezdö vagyok, és nem nagyon tudok fözni, de szeretném megtanulni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rántást, habarást csak 7-8 hós kora óta tettem a főzijébe.

Rántás: kevés olajon vagy vajon megpirítod a lisztet aranysárgára. Kellőképpen folyékony legyen, hogy beletudd önteni a főzelékbe.

Habarás: egyenlőre vízzel vagy a főzőlével csináld. Ebbe teszel lisztet, és habverővel vagy villával csomómentesre kevered. A főzivel összeforralod és kész.

2010. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos koráig krumplival sűrítettem, és turmixoltam, 8 hós korától rántottam a főzelékeket. Van aki korábban is ad lisztet, én nem mertem elöbb bevezetni.
2010. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Rántsd/kis olaj,liszt,esetleg piros paprika kicsi,tűzön megpiritod,bele a kajába,forrni hagyni pár percet/

A habarás tejjel,tejföllel készül,azzal még ráérsz!

2010. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
várok a habarással,csak arra vagyok kiváncsi hogy hogyan kell,szeretném tudni,mire rákerül a sor.köszönöm
2010. jún. 23. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A rántásba víz se kell? Bocsi de én is kezdő vagyok. :(
2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!