Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj a 8 hónapos...

Mi lehet a baj a 8 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés

1 hete mászik. Előtte sem volt csendes baba, de azóta sokkal rosszabb. Egyfolytában nyAfog, egész nap sír. Mászik és sír. Nem értem. Mindenki azt mondta ha mászik, könnyebb lesz. De nem érdekli semmi. 2 foga van. A többi jönne? Még nem látszik. Szeparációs szorongás? De akkor is sír, ha mellette vagyok.

Nagyon kivagyok már...Reggeltől estig tart...Vagy "nehezen" dolgozza fel az új mozgasformát?



2018. okt. 11. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél hozzá sokkal de sokkal türelmesebb, bármilyen nehéz is. Nekem a középső lányom volt ilyen sírós baba, kész voltam én is tőle, tényleg marha nehéz, megértelek. Csakis azzal tudod a legjobbat tenni, ha te magad nyugodt maradsz, esetleg segítesz neki, lehet azért is nyafog, mert nem tudja még megcsinálni azokat, amiket szeretne, el is fárad, de pihenni nem akar. A szeparációs szorongás is közre játszhat, legyél a közelében mindig, ne neki kelljen utánad sietnie. Nekem a legkisebb 1 éves és elkezdett járni, ő meg aludni nem akar, mindig menne, még ha hulla fáradt is. Ráadásul visszaszokott az éjszakai kelésre, szopizásra, nagyon fárasztó, amikor 2 óránként kéri a cicit. Ez van, hamar túlleszünk ezen az időszakon is, fel a fejjel :)
2018. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos bármi lehet azok közül, amit felsoroltál. Ha azt kizártad, hogy fáj valamije a fogán kívül, ha nem beteg, akkor mást nem tehetsz, csak hogy türelmes vagy.

Egyébként ez a meleg is megviselheti esetleg, kitudja. Kitartást!

2018. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mozgástól is lehet, egyre többet akar, de nem tud mindent elérni, ez felidegesíti, sok csecsemő aludni sem tud, ha éppen új mozgásformát sajátít el, türelmesnek kell lenni. Egyébként meg egyáltalán nem könnyebb a mászó babával, sőt.
2018. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!