Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heti rendszerességel jelenik...

Heti rendszerességel jelenik meg milliméternyi piros folt a pelusban . Mi lehet?

Figyelt kérdés

Hetente ,kéthetente 1×er jelenik meg

mi lehet ? Vér ? Nagyo pici kb gyufafej nagyság vagy attól kisebb.

Multkor mondtam a dokinak,de azt mondta ,hogy csak akkor érdemes vele foglalkozni ha folyamatosan fent áll.


2018. okt. 12. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ételtől nem lehet? Cékla pl, bár attól nem pötty lesz, hanem a kaki is piros.
2018. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám annyiban. Valószínű, hogy tejfehérje érzékenység állhat a dolog mögött. Legalábbis nekünk az volt. Ebben az esetben tejmentes tápszer/ anyatej esetén tejmentes diéta anyának és babának. Felkeresném a gasztroenterológiát. Attól még lehet benne több vér, hogy te nem látod, mert mindent nem láthatsz és ez hosszútávon vérszegénységet, komoly bélgyulladást is okozhat. 1 év diéta után általában kinövik a gyerekek, de ha nincs kezelve akkor élete végéig elkísérheti ez a probléma.
2018. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tejfehérje gond volt. A baba bele nem tudja megemészteni még, ezért el kellett hagynom pár hétig (két hónapig) a tejtermékeket és utána sem volt már probléma.
2018. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nektek is ilyen pirosas foltocskák voltak a pelusban ?
2018. okt. 12. 20:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon pici folt, de a pelenka elejében mindig.
2018. okt. 12. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Kislányomnak is volt 1x, azt olvastam, hogy húgyúti fertőzés miatt is lehet.
2018. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tégla színű inkább vagy vérpiros? A tégla színűt okozhatja az, hogy a vizeletében oxalát kristályok vannak, amik picit megsértik a húgycső nyálkahártyáját pisiléskor.

Nem tudom, mekkora baba, és mit eszik/iszik, de lehet, hogy több folyadékra lenne szüksége.

Ha nem ez, akkor passz, nekünk ez volt.

2018. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább tégla színű,anyatejes és csak anyatejet fogad el de abból nincs hiánya.
2018. okt. 12. 21:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaa igén és 7 hónapos.
2018. okt. 12. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos h atkerulnek a kislanyomba a hormonok a tejbol es ez okozza..pici hormoningadozas miatti verzest okoz nala. Mondjuk szerencsere csak par alkalommal szoptattam, es amint abbahagytam ez soha tobbe nem jelentkezett a problema. Mar 2 eves mult es azota se volt ilyen gond.
2018. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!