Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elesett az ágyról....

Kisfiam elesett az ágyról. Mire figyeljek? 8,5hos

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom is kb annyi idős volt, mikor leesett az ágyról. Figyeld, hogy nem-e hány, a szemei rendben állnak-e, nem-e túl aluszékony, most hirtelen ennyi jutott eszembe, ja meg ugyanúgy csinál-e mindent ahogy eddig. Ha valami rendellenességet tapasztalsz, vidd orvoshoz! Remélem minden rendben lesz!
2015. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hanyatt esett, azonnal sìrt. Utána evett most szépen játszik.
2015. febr. 11. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is volt ilyen sajnos, bar sokkal kisebb koraban:(( en rogton rohantam vele az orvosunkhoz, de megnyugtatott, hogy nekik meg "rugalmas" a koponyajuk. Amire figyelnem kellett-ahogy az elozo hozzaszolo is irta-:


-hanyas

-etvagytalansag

-aluszekonysag

-pupillak reagalnak e fenyre

-pupillak merete egyforma

-kutacs ha kidomborodik akkor azonnal korhaz.

2015. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meddig jelentkezhetnek a tünetek?
2015. febr. 11. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, nalunk elso kerdes az volt, hogy azonnal felsirt e. Ha igen, az jo jel, de lehet nem artana megmutatni az ugyeleten, vagy ha olyan helyen laktok, akkor a korhazban. Nekunk megvizsgalta alaposan, en is megnyugodtam tole. Mikor meg nem volt magandokink, es a korzeti rendelobe jartunk, egyszer egy anyuka pont egy ilyen koru babat hozott be ugyanezzel. Akkor a doktorno beutalta a korhazba rontgenre. Jobb felni, mint megijedni.
2015. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 nap
2015. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!