Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan verjen ki a baba...

Hogyan verjen ki a baba gondolatát a fejemből?

Figyelt kérdés

Nagyon, nagyon szeretnek kisbabát.A párom úgy gondolja ,hogy ennek meg nem érkezett el az ideje,megértem,de nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot,hogy nekem is legyen .

Már akkor rámtor ,ha meglátok egy Babas videót a neten vagy akar az utcán.A párom is nagyon szereti a gyerekeket,ez meg jobban nehezíti.Azt mondja anyagi hátránya van ,hogy legyen baba és én túl fiatal vagyok(24).Neki 5 éve van jól fizető munkahelye,nekem 2.

Felfogtam,hogy nem áll készen ,nem is erőltet nem rá ,csak egyszerűen szenvedek a gondolattól ,és nem szeretnek ilyenre gondolni.


2018. okt. 14. 20:32
 1/6 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, a párom hiaba dolgozik évek óta azt monja anyagi háttér a baj és nem lehet még, nem állunk erre készen, és hogy fiatal vagyok, ami monjuk nm igaz hisz anyunak is már ilyen korban meg volt a testvérem... Sztm erre nincs sok gyógyír, max az hogy meg probalod rá venni a párod másként ,de ha tovabra sem akar sztm vagy masik pár aki hajlandó ezt neked meg adni és szeret, szereted vagy elfogadás de az nm lessz könnyű... Nekem sem az... Lelkileg mg öl.
2018. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy.Max.vársz még 1-2 évet,aztán ráveszed a párod a dologra.Ha egyszer egy nő ezt a fejébe veszi,addig nem nyugszik,míg meg nem születik élete értelme!
2018. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ne verd ki a fejedből, hisz előbb-utóbb tényleg lenne gyereketek.


"Azt mondja anyagi hátránya van ,hogy legyen baba és én túl fiatal vagyok(24)"

Ülj le a pároddal, hogy hány év, mire az anyagiak nem lesznek akadályok, és mikortól nem fog téged túl fiatalnak tartani.

Ha van egy konkrét időtáv, amit ki kell várni, akkor könnyebb a várakozás.


Habár nekem eléggé bizarr, hogy ő dönti el, hogy te túl fiatal vagy hozzá.

2018. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves a pasid, ha te 24 évesen túl fiatal vagy??
2018. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 eves vagy, mondjuk nem jon ossze rogton, plussz 9 ho terhesseg, maris ott vagyunk, hogy 26 evesen fogsz szulni. Ez miota fiatal? 2 jol fizeto allas melle sinan be lehet vallalni 1 gyereket. Sztem csak nem akar elkotelezodni...
2018. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve voltunk együtt mikor úgyéreztem jöhetne a baba akkor voltam 24 ő 32 . Azt mondta varjunk még probàltam nem siettetni de majdnem beleőrültem hisz mindenünk megvolt... anyagi problemánk se volt soha. Aztán egy èv mulva újra felhoztam ő még mindig nem akart , elköszöntem tőle akarmennyire is fajt utana még egy évet sirattam ... Aztán megismerkedtem a férjemmel 😊 7 hónapos a babánk 2,5 éve vagyunk Egyutt 2 eve házasok ....
2018. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!