Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már bolondnak érzem magam...

Már bolondnak érzem magam mert egésznap beszélek a lányomhoz ő meg még nem tud beszélni. Olyan mintha magamba beszélnék,3 honapos. Ti mennyit beszéltek a babátokhoz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat beszélek a kisfiamhoz és mikor még csak a pocakomban volt akkor is beszéltem hozzá, igaz akkor többnyire csak magamban :) Férjem engem is túltesz :D Nekünk az a fura, ha nem beszélnek egy babához :) Szerintem csak jót teszel vele.
2018. okt. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát hogy az istenbe tanuljon meg beszélni, ha nem beszélnek hozzá?! Emellett el nem tudok némasági fogadalmas jelenetet képzelni egy csecsemővel! Némán pelenkázni, némán fürdetni, némán mellette lenni? Teljesen elhidegült embertelen viszony lenne! Nem magadban beszélsz, mert nem magadban vagy! Vele beszélsz, mert vele vagy. Ő a társaságod. Akkor is, ha nem tud beszélni. Egyébként az emberek a kutyájukhoz és macskájukhoz is beszélnek!
2019. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!