Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány alkalommal viszitek...

Hány alkalommal viszitek úszni a babátokat egy héten?

Figyelt kérdés
És hány hónapos korától viszitek? És milyen volt az első alkalom? :) A baba korát is írjátok le légyszi. Köszönöm!
2018. okt. 26. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem konkrétan Babaúszásra vittem, Fiatalkoromban úszó voltam, így csak magamtól vittem, nem is olyan kicsi volt , olyan négy öt hónapos körül. Heti vagy kéthetente egyszer. De a konkrét Babaúszásra érdemes nyolcadik héttől vinni. Minél előbb annál jobb, mert még megvan a búvár reflexük.
2018. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a nagy kezdőbetűkért , átírta a telefon.
2018. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ma megyünk először. 15 hetes a kislányom. Nálunk heti 1x van babaúszás.
2018. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hos oltás megléte volt a feltétel azóta viszem. Eleinte heti egy babauszas és egy alkalommal hármasban elmentünk fürdeni.


Most egy éves heti két babauszas (van olyan hét, higy csak egy fér bele időben) és egy családi fürdés.

2018. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!