Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok Dobó Ágnesről,...

Mit gondoltok Dobó Ágnesről, a szépségkirálynőről? Tetszenek nektek a babázós videói, amiben gyerekeit látja el, és ad tippeket pl. a Pampers pelenkákról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon intelligens és választékosan beszélő nő, és nagyon jól ellátja a pelenkás kisfiát, Natanielt.

2018. okt. 27. 01:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Simán elhiszem, a nyerő párosban sem tűnt úgy, mintha annyira jó lenne a kapcsolatuk. Az is, hogy nem akarja elvenni a pasi, elég sok mindent elmond.
2018. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, még nem született meg a babánk, de pár videóját láttam... Először Instagramon kezdtem követni (mostanában figyeltem fel az instamamikra), ott baromira irritáltak a folyamatos story-k, benne visítva, hogy "Niniiii, Bubuuuu". Minden második videója reklám, szponzorált. Amivel nem is lenne gond, mert nyilván fontosak az együttműködések, de ne csak azokkal foglalkozzon már... :D Mond érdekes, meg jó dolgokat is, főleg nekem, aki még nem nagyon fogott kisbabát az életében. De a stílusa nekem nem szimpatikus. Próbálja beállítani, hogy jaj de szipiszupi minden, milyen boldogok, közben valahogy ez az összhang nem jön át a videókból.
2018. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu sztorikat kamu életét mutat be béna szponzorvideók keretében.. Kur#a irritáló a nini meg a bubu becézés idétlen is.. Ahogy nevet attól még enyhén szólva is rázkod a hideg

nemsok ésszel áldotta meg a sors

2018. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

Az meg csak nekem tűnik fel hogy nem dolgozik?

😏

2018. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem dolgozik?!

Szerinted ingyen reklámoz? Az autója is szponzorált, a vlogolás pedig ekkora nézettség már komoly pénzről szól, és a szereplésekért is pénzt kap. Itt nem arról van szó hogy dolgozik e vagy sem, hanem arról hogy kamu amit bemutat.

2018. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Amíg babás dolgokról beszélt addig szerettem nézni, sok videóját láttam amíg vártam a kislányomat mert érdekesek voltak és informatívak. Ez a vlogolás ez nekem nem tetszik de senkinél sem; egyáltalán nem érdekel ki mit csinál egy nap, mekkora a kupi a kocsijában/lakásában/szekrényében meg mit evett, mi volt rajta, merre járt stb nem is értem miért lett ilyen divatos ez a műfaj manapság. :/
2018. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem szimpatikus, sőt inkább idegesítő. Bennem olyan "megjátszott" hatást kelt. Nekem a celeb anyukák közül Ördög Nóri nyerte el a tetszésemet, számomra ő és a családja sokkal hitelesebbek.
2018. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Az azért túlzás, hogy nem dolgozik, mert egy-egy ilyen videóval rengeteg az utómunka. Plusz pénzt kap szinte minden megmozdulásáért, posztjáért. A férje sem véletlenül kezdett bele most a videózásba... Sokszor még az utazásaik is szponzoráltak, jó pénzekért vállalják el nyilván.
2018. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
A videói utómunkálatait sem ő végzi tudtommal
2018. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki ellenszenves aki egesz nap fenykepezi, videozza a gyerekeit. Fogalmam sincs, hogy lehet igy elni, allandoan pozolni es pozoltatni a gyerekeket, es pozoltatni apukat... Es kozben azt a hamis kepet sugarozni gyerekvallalas elott allo noknek, hogy kisgyerekkel (plane tobbel) csupa moka es kacagas az elet.

En mar egy instas anyukat se kovetek. Regebben volt tobb is aki szimpatikus volt, de mar annyira gorcsosen licitalnak egymasra tokeletessegben es annyira sok reklamot nyomnak, hogy koszi, megse.

2018. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!