Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos kisfiam ritkán...

8honapos kisfiam ritkán igényli a játékban a társaságunkat?

Figyelt kérdés
Ez gondolom nem baj.. De mégis csak furcsa, vagy nem? Tudom, örüljek. Örulok is neki, de így nem lesz úgymond lemaradás semmiben?
2018. okt. 28. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Legyszi, ne nézzétek hulyenek :D
2018. okt. 28. 12:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézzetek*
2018. okt. 28. 12:22
 3/5 De La Cruse ***** válasza:
100%

A fiúk ilyenek.

A lányok társaság függőek.

A fiúknál az önállóságra és a megoldások önálló megkeresésére alkalmas pszichológiai alkalmasságot mutat, ha tud egyedül lenni és nem kapaszkodik senkibe kétségbe esetten.

Mert akkor már baj van.

Szóval a fiad egészséges.

2018. nov. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jo, ha kepes elmelyulten koncentralni a jatekara. Ebben az eletkorban egyebkent sem az egyuttes, osszehangolt jatszas mukodik, csak az egymas melletti jatek. Legyel jelen, ha barmikor szuksege lenne rad, de ne zavard meg az elmelyult jatekban.


Amit viszont idonkent (ugy ertem, kb havonta, par havonta) ellenorizz, hogy amikor pl csereled a pelust, vagy eteted, vagy csak "beszelgetsz" vele, hogy keresi-e a szemkontaktust, tartja-e a szemkontaktust, amikor folyamatosan hallja a hangod (pl enekelsz neki, vagy egy mondokat mondasz neki)?

2018. nov. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat

Mondókazas minden este van, imádja :) együtt tapsolunk pl az egyikre.

Szemkontaktust tartja,sokszor fgyelem.

Ha eszik, akár cumibol akár kanalast, ha pelusozom, ha oltoztetem ha beszélek hozzá rámnez :)

2018. nov. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!