Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik, ha nem várjuk...

Mi történik, ha nem várjuk meg a 6 hetet az együttléttel?

Figyelt kérdés
Kislányunk most lesz egy hónapos. Gyermekágyi vérzésem már nincs. Szerintetek lehet bajom abból ha együtt vagyunk a férjemmel?
2018. okt. 31. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Nem véletlen ez a kikötés.

Értsd, a méheden van egy bazinagy, viszonylag friss seb, és a saját férjedtől is elkaphatsz fertőzést ilyenkor.

2018. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor kibírjuk még egy kis ideig. köszi!
2018. okt. 31. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ez a te jeved szolgálja. Tényleg nem sok idő, és maga az, hogy szexelni nem kellene, nem zárja ki az egyéb dolgokat. Az orgazmus pl. méhösszehúzódást okoz, ami ilyenkor még jól is jön.
2018. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szexelni lehet aktus nélkül is ;)


Az első leîrta miért nem kellene.

Persze van akinek nem lett baja, de nem érdemes kockáztatni

2018. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. nov. 1. 09:40
 6/10 anonim válasza:
29%
én császar utan 2 héttel vagyok /most mindenki meg fog kovezni/ de én már voltam egyutt a parommal eddig nem érzek elváltozast, de amint tudok megyek orvoshoz.. KERLEK NE KOVESD A PELDAM jelentkezek hogy mit szolt az orvos
2018. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi 4 hetig birtuk es semmi bajom nem lett.
2018. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már miért kövezne meg bárki is? 4 hétig nekem se jutott eszembe, amíg véreztem, nem is gondoltam erre. De már elállt a vérzés, így már más. Én is császáros voltam egyébként.
2018. nov. 3. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi két hétig bírtuk:D Nem lett baj
2018. nov. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én két hetesen még javába véreztem, eszembe se jutott volna. Olyankor én nem is kívánom az együttlétet. Örülök, hogy nem lett bajotok. Igazából ha belegondolok, logikusan, csak annyi, hogy nem higiénikus az egész. Ennek ellenére megvárjuk a 6 hetet, 14-én megyek orvoshoz.
2018. nov. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!