Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával elköltözés?

Babával elköltözés?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így?

Szeretnék elköltözni a gyerekemmel és máshol új életet kezdeni.

Munkát szeretnék elsősorban keresni,de nem egyszerű. Fogalmam sincs hogyan tovább. Nem tudom egyedül menteni a kapcsolatom.

Ma már alig tudtam felkelni, annyira fájt a hátam. Fel sem tudtam emelni a bal kezem. A párom látta, már sírok ettől az egésztől, még sem segített. Most is jól összevesztünk. Úgy érzem nem szeretem már őt. Tudja, nem mehetünk nagyszülőkhöz.

Azt mondtam neki, legszívesebben beszedtem volna az egész fájdalomcsillapítót, mire ő azt mondta, hogy egy gonddal kevesebb lenne. Hát ez végképp kiborított.


2018. nov. 1. 11:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi idős a baba?

Amúgy bántás nélkül, az aki a baba születése előtt érzékeny az a gyerek születése után is az.Olyan nincs, hogy megszületik a gyerek aztán mintha elvágták volna.Rengetegen szülnek és tartanak rendben egy családot segítség nélkül nem csak egy hanem több gyerekkel is.Önmagában ez csak akkor baj, ha valaki nem bírja ezt a fajta terhelést.

Szerintem előbb menj el egy alapos kivizsgálásra, hogy mitől fáj a hátad, kezed mert önmagában csak a baba gondozásától is lehet de pld nálam is szülés után derült ki egy autoimmun betegség amiről nem is tudtam.

Az meg, hogy öngyilkosságra gondolsz azt mutatja, lehetsz szülés utáni depresszióban is vagy azt ,hogy te se vagy különb mint a párod, mert csak magadra gondolsz és arra, nem hogy mi lenne a gyerekeddel nélküled!!

2018. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hány hónapos a baba?

Párod a gyerek előtt még ok volt? Nem hiszem,hogy most változott meg. Ha pedig ilyen volt miért vallaltátok a babát?

És te nem gondolsz a gyerekedre,hogy öngyilkossággál jössz?

Vagy nagyon sajnáltatod magad vagy szülés utáni depresszió. Keress fel egy szakembert

2018. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagy kérdés, hogy gyedet vagy csak gyest kapsz? Bármi megtakarítás, vagyon?

Ha csak gyest, azaz teljesen ki vagy szolgáltatva a párodnak, akkor sok lehetőséged nem marad. Mire megítélik a gyerektartást, rég felkopik az állatok. Munkába állni sem könnyű úgy, ha a bölcsi kérdés előre nem megoldott.

Az teljesen irreleváns, hogy én mit tennék ilyen helyzetben egy 10 hónapos mellől (olvastam az előző kérdésed), mert a max. gyedemből ellenénk még albérletben is.

Az a kérdés te mit tudsz kihozni. Ha nincs segítség, nem megalapozottan vállaltátok, akkor tűrnöd és gyűjtened kell, hogy később új életet kezdhess

2018. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A párom is szerette volna a babát. Nyilván nem lennék öngyilkos, csak már kb ez a szint az,hogy nem bírom tovább. Egyszerűen úgy érzem magam itthon, mint egy robot. Sajnálom aki elitel engem. Senkinek sem kívánom, hogy ilyen helyzetben legyen.

Sajnos csak gyest kapok, határozott időn voltam így jártam. Ennek már úgy sem lehet mit csinálni.

Most is mondtam a páromnak adjuk oda egy délutánra a nagynenjehez a babát. Ott is van két kicsi gyerek, jól érezné magát. Azt mondta nem, mert nem bízik meg bennünk

Kérdem én, akkor egy idegenre ott hagyná?? csak egy delutanrol lenne szó, mi is kikapcsolodnank gyerek nélkül. De nem.

Próbáltam mondani neki szépen, lassan nem szépen, hogy ez így nincs jól. Nehezére esik vigyázni rá,mert ő pihenni akar. Igen ez az egyik kerdesemben is elhangzott , hogy nem lehet a kezébe adni csak úgy a gyereket, mert neki jár a pihenés. Hát köszönöm, de én sem a lábam logatom itthon.

Én nagyon szerettem a párom. Pont három éve állt előttem egy olyan helyzet, hogy vagy elmegyek dolgozni egy másik helyre vagy a párom mellett maradok és itt keresek munkát. Utóbbi mellett döntöttem. Hiba volt. Mindenki hoz sajnos rossz döntéseket. Ha ujrskezdenem nem így döntenek, főleg ha tudom velem hogy bánik most. Nagyon sokszor jeleztem, hogy csak egy délutánt kérnék baba nélkül, kettesben. Én elmondtam, mi az oka amiért így érzek.

2018. nov. 1. 13:59
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
De ha nagyon szereted a párod miért akarsz elköltözni? Megoldást kell találni. Add be bölcsibe. És keress munkát. Ez nem opció?
2018. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresem a munkát. A közigazgatásba nem tudok visszamenni a létszámstop miatt.
2018. nov. 1. 14:20
 17/19 A kérdező kommentje:
Szociális szferaba is beadtam, de semmiképpen. Most a gyermekvedelmi főigazgatósagnal próbálkozom.
2018. nov. 1. 14:22
 18/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem a szociális szférában sincs munka.
2018. nov. 1. 14:23
 19/19 A kérdező kommentje:

Ma is elkuldtem olyan helyekre ahol releváns. Ismerőseimnet is megkerestem már, hátha. Tudjátok pont ez a nehéz,hogy a szüleimre sem szamithattam soha. Ezért is érzem azt amit írtam is.

Nem kell engem sajnálni, nem azért írtam ki a kérdést. Szeretnék valahogy megoldást találni erre. Lehet teljesen más lenne, ha találnék munkát. Persze értő a mindennapi dolgok ott lesznek. Lehet ebben szules utani depresszió is.

Bár ott meg nem tartok hála égnek mint a sulysapi anyuka. Vízbe folytatta a négy hos gyereket.

2018. nov. 1. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!