Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával elköltözés?

Babával elköltözés?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így?

Szeretnék elköltözni a gyerekemmel és máshol új életet kezdeni.

Munkát szeretnék elsősorban keresni,de nem egyszerű. Fogalmam sincs hogyan tovább. Nem tudom egyedül menteni a kapcsolatom.

Ma már alig tudtam felkelni, annyira fájt a hátam. Fel sem tudtam emelni a bal kezem. A párom látta, már sírok ettől az egésztől, még sem segített. Most is jól összevesztünk. Úgy érzem nem szeretem már őt. Tudja, nem mehetünk nagyszülőkhöz.

Azt mondtam neki, legszívesebben beszedtem volna az egész fájdalomcsillapítót, mire ő azt mondta, hogy egy gonddal kevesebb lenne. Hát ez végképp kiborított.


2018. nov. 1. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Fáradtak és feszültek vagytok, de 1-2 beszólás miatt nem kellene tönkretenni a gyermek életét... Nekem nem tűnik helyrehozhatatlannak a dolog, ennyi alapján legalábbis.
2018. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Amióta megszületett a gyerek, ez van. Nincs segítségem, beleőrülök már. Állandóan egyedül vagyok mindenre. Szerinte nyomorék, szar vagyok.

Nekem nem kell verbális agresszió. Én sem akarom a saját életem tönkretenni. Csak a gyerek miatt nem fogok az apjával maradni.

2018. nov. 1. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert az nem teszi tönkre a gyerek életét, kedves Első, ha a szülei folyton "gyilkolják" egymást, és érezhető a feszültség otthon?
2018. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Első, teljesen mindegy mennyire fáradt valaki, ilyet nem mondunk a másiknak, nem viselkedünk így vele. Mi is fáradtak vagyunk a párommal, de ilyet soha nem hallottam tőle.

Kedves kérdező, jól fogod fel, bátor vagy, nem is szabad bennemaradni egy ilyen “kapcsolatba”. Nem csodálom, hogy nem szereted már ezt az embert. Sok erőt kívánok, merj lépni, többet érdemelsz ennél! Kitartás! ❤️

2018. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pokoli volt a ma reggel is. Sírás, veszekedés, sírás. Nem tudok hova menni a gyerekkel. Egerbe költöznék, de olyan árak vannak, hogy nem tudnánk megélni.
2018. nov. 1. 12:19
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Akkor pedig még egy ideig ki kell tartanod, amíg gyűjtesz magatoknak egy kis pénzt.
2018. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy oda keresnék munkát. Nem tudok gyűjtögetni sajnos. Legszivesebben öngyilkos lennék már. Annyira utálok már élni.
2018. nov. 1. 12:27
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Szép dolog is a házasság, családalapítás.
2018. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Ne az öngyilkosságon törd a fejed, hanem KÖLTÖZZ EL!

KÉRJ segítséget! Már HOLNAP!

2018. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Depressziós vagy? Beteg vagy? Azért, ha öngyilkossággal fenyegetőzöl nem csodálom, hogy a párod ideges lesz.
2018. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!