Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer váltástól lehet?

Tápszer váltástól lehet?

Figyelt kérdés
Babám 4 hós múlt. Eddig Milumil komfort 1-et evett viszont már nem laktatja. Kaptunk Humana Baby fitet, szombat óta kapja de a reggeli evésen kívül minden kajánál ordít, kiköpi a cumisüveget, szív kettőt megint sír, és ez így megy. Ettünk már humanat(estére), nem volt vele soha semmi gond.. Ez mitől lehet? Köszönöm előre is :)
2018. nov. 5. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a tápszer.

Nem ízlik neki pl.

Nálunk a Milumil optima 1 volt adva 6hos korig. Utána Milumil ha-t erőltette a doki. Hát kikopte, sírt, néha levegőt se vett annyi sírt. Hasa nem fájt tőle mert nem is evett belőle. :D

Meg fogtam magam vettem optima 2 tápszert az nagyon ízlett neki. Aztan 1 hete vettem milupa 2 tápszert agyerek ha tudná kérné h csináljam már annyira szereti. És jobbakat is alszik vele.

2018. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Viszont ha nem ízlene neki akkor este sem ette volna meg nem? (egy ideje csak és kizárólag este ezt kapja, nem volt gond vele) ezért nem értem :/
2018. nov. 5. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy az a baja, hogy nehezen jön át a cumin a tápszer, mert sűrű? Mi is ezt a tápszert használjuk és csak az óriás lyukú cumin keresztül hajlandó enni belőle.
2018. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, hogy kicsi a lyuk a cumin. Szìvja, de nehezen jön, erre behergeli magát
2018. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Akkor lehet h tényleg nagyobb lyukú cumi kéne. Fiam 8hos és már abból eszik ami nem cseppes hanem egy csík van rajta lyuk helyett. Ő ilyen kis mohó.


4hosan már simán adatod 3as lyukúval neki.

2018. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igen a cumi volt a baj :)
2018. nov. 5. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Na szuper, hogy megoldódott a gond. :)
2018. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!